Лізинг від Приват банку

ElinaKl 14 марта 2024, 16:55
Перше і головне, що хочу сказати, НЕ БЕРІТЬ в жодному разі лізинг в цьому банку. Бо в фіналі коли ви виконаєте всі зобовʼязання перед банком, ви не зможете переоформити авто в жодному тсц мвс в Україні. З січня я вже була в 5 різних тсц, в різних містах, і скрізь отримала відмову. А відмова з причини того, що банк знаходиться в реєстрі боржників, та ще й до всього цього печать на довідці про зняття ТЗ з військового обліку стоїть місто Дніпро, а має бути Київ, бо сам банк і його гараж зареєстровані в Києві. Банк каже беріть офіційну відмову, тсц її не дає, замкнене коло виходить, банк всі гроші по лізингу отримав, а всі проблеми тепер маю вигрібати я, бо банк не дуже зацікавлений в допомозі. Ах да, забула, на момент коли я брала лізинг, банк вже був в реєстрі боржників, але хто ж знав, я ж вірила, що це самий надійний банк в країні, як виявилось все навпаки. Тож у фіналі я маю витрачений час, бензин і нерви, а банк мої гроші і моє авто.
14 марта 2024, 17:42
Вітаємо. Вже перевіряємо, чим можемо зарадити в цій ситуації. За результатом додатково з вами зв`яжемось.

innapcholko
innapcholko
18 марта 2024, 17:31
Поиск на этом ресурсе показывает — что ситуация опсаная автором это «нормально» для приватбанка.
ElinaKl
ElinaKl
19 марта 2024, 13:34
На жаль, так і є.
Гала Петрова
Гала Петрова
28 июня 2024, 15:56
В мене теж сама ситуація. Юрист каже що нічого не можно зробити.