Закриття кредитних коштів

7Van7 8 марта 2024, 10:47
7.03 зателефонували що просрочена заборгованість, після 25.02 попросили закрити, через пару годин закрив всю суму. На наступний день обмеження по картці. Телефоную в кол центр, питаю чому обмеження: «У вас просрочена заборгованість, при закритті кредитних коштів банк переглядає можливість видати кошти знову». На питання: Виходить я можу кидати по 20 грн кожен місяць і карта буде відкрита, а коли закриваєш всю суму твою карту блокують. Чому так? Ніхто так і не відповів. Не компетентні працівники та *** банк.
8 марта 2024, 11:57
Вітаємо.
Протягом 3-х робочих днів після погашення простроченого платежу автоматично обмеження знімається. Дуже рекомендуємо не допускати прострочення платежів, адже це впливає як на кредитну історію, так і на встановлення ось таких обмежень.

Недорого Отзывы
Недорого Отзывы
8 марта 2024, 11:16
Расслабься, это везде так. Через время вернут. В акцент банке к примеру блокируют все карты до уплаты просрочки. Если за месяц не оплачиваешь просроченные платежи, то больше не дают лимит
Гой Иванович под солями
Гой Иванович под солями
11 марта 2024, 20:49
Зачем тебе кредитка это пережиток буржуа, не проще ли кидати по 20 грн кожен місяць и будь что будет!