Заблокували рахунок і ганяють по колу

Наталія Маліна 7 марта 2024, 22:37
Заходжу як звичайно в свій банк і хочу переказати кошти які приходять на дитину з однієї картки на іншу, блокують транзакцію.І для підтвердження зателефонуйте за таким то номером, я знаходжусь закордоном, з фінансового номеру не можу зателефонувати бо то дорого по роумінгу, телефоную з іншого ні кажуть давайте з фінансового, окей поповнюю рахунок, дивлюсь як почули що закордоном зразу блокується картка і починаються приколи, всю інфу спитали все сказала, давайте в чат онлайн, заходжу в чат онлайн треба підтвердження по номеру, зробила знов не так треба підтвердження по фото з паспортом зробила, знов не так і ганяють мене туди сюди навіть не підключаючи оператора онлайн, просто знаючи що людина не прийде спеціально морозять і блокують картки.Але приват банк я повернусь і більше ніколи вашою карткою користуватися не буду, бо це 3 годинни вбитого часу і 300 грн за роумінг, ваші некваліфікований персонал не знає що робить і ганяє туди сюди.В Україні по телефону швидко вирішувалось, а знають що закордоном то все можна забути
8 марта 2024, 10:05
Вітаємо.
Якщо немає можливості в зазначеній ситуації зателефонувати з номеру телефону, що зазначали в банку, ви можете підтвердити закордонний номер для проведення фінансових операцій через чат на сайті банку.
pb.ua/chat
Для цього потрібна наявність:
— веб-камери;
— українського або закордонного паспорта.

Наталія Маліна
Наталія Маліна
8 марта 2024, 13:40
Я проходила ці всі етапи,фотографувалась з паспортом,проходила біометрію по голосу мене навіть до оператора не підключили,і фото з паспортом робила все відміняє

Главная / Банки Украины 🏦 / Приватбанк 💰 / Отзывы о Приватбанке 📝 / Заблокували рахунок і ганяють по колу