Обережно шахрайство!!!

Наталія Шах 28 февраля 2024, 23:07
Вітаю. Ще у жовтні 2023 року трапилася неприємна ситуація. З мого рахунку, із кредитки були списані кошти. Мій син виставив продавати на ОЛХ рацію. І там шахраї скинули посилання за яким ми перейшли. Номер зарплатної картки Приватбанку давали, а списали із кредитки на якій працівники даного банку встановили ліміт 75 000 грн. без моєї на це згоди. Я одразу ж звернулася в поліцію і у Приватбанк теж зателефонувала. На другий день зайшла ще в установу банку. Співробітниця банку мені сказала, що без проблем кошти повернуть мені, так як гроші спиралися на карту цього ж банку, Приватбанку! Я з надією вийшла з віти і повірила у справедливість та чесність даної установи… Зняли 15 000 грн. Я вже рада була, що не 75 000 грн.- весь ліміт кредитної картки. Але сподівалася я даремно на чудо. Гроші так і не повернули, а вже 28.02.2024 рік. На обіцяне розслідування даного банку і допомогу кібер поліції немає надії. Гроші я свої повернула. Ось така історія…
Люди, не довіряйте даному банку і блокуйте та не користуйтесь кредитною карткою! Місто Звягель, Житомирської області.
29 февраля 2024, 9:42
Добрий день.

28 февраля 2024, 23:58
Тупость клиента, а виноват банк
Lolik1837
Lolik1837
29 февраля 2024, 9:43
Автор, но ведь вы же сами зашли на фейковую страницу мошенников. Сами же предоставили все нужные для них данные. В чем вина банка то ? Почему ж вы думаете, Что банк по первому вашему заявлению обязан аннулировать операцию и отдать вам деньги ,? Это так не работает . Наступит просто хаос в банковской системе
29 февраля 2024, 15:29
Але ж карту давала заробітну, а зняли з кредитної ! Мої ж гроші!!! І ліміт цієї карти я не просила збільшувати! Навіщо ж мені повертати мої кошти? Списали на карту Приватбанку. Звісно, лише хаос вже є коли списують кошти. Я зрозуміла, що ні я перша і не остання. Як варіант, можливо, це працюють співробітники даної установи. Вони ж знають, що нікого не накажуть!!! А я , як клієнт лише отримала «нагороду». Даний коментар написала, щоб люди блокували кредитні картки та не збільшували шалений ліміт. Ось і все. Не хвилюйтеся,коментатори, я вже зрозуміла, що свої гроші не отримаю …
29 февраля 2024, 15:32
Дебетовая и кредитка как правило привязаны к одному счету
29 февраля 2024, 15:32
Але справу свою буду розповідати кругом . І у соц мережах, і всі знайомим, і т.д.
29 февраля 2024, 15:35
Коментатор, добре, що Ви все знаєте. Мабуть, працюєте в даному банку?!?
SergeyNina
SergeyNina
1 марта 2024, 20:42
Банк не может просто так отменить транзакцию. В вашем случае скорее всего сделать нельзя ничего. Обидно, будьте внимательней