Не відкривайте в ніякому разі рахунки в цьому банку!

Mark91 27 февраля 2024, 22:06
Про обслуговування:
Відкрив рахунок 1.09.2023 року, наче все було ок. Потім 20.12 мені зателефонувала керівник відділення і сказала, що треба надати пул документів які підтверджують мою діяльність. Я надав все що було потрібно. Потім вийшло так що 08.01.2024 мій рахунок заблокували, нічого мені не пояснивши.
09.01 я пішов у відділення і нажаль керівника відділення на місті не було (пішла лікувати зуби дитині) Потім я прийшов на наступний день, но нажаль цей керівник пішла на лікарняний, а окрім неї ніхто не може вирішити це питання (заступників нема). Я поїхав у інше відділення де мені запропонували оформити письмове звернення. Після написання сказали чекати 3 доби. Пройшов час, зі мною так і не зв’язались, я позвонив на 3700 мені сказали чекайте ще 2 доби. Потім та сама ситуація, пройшло ще 2 дня, я знов зателефонував, мій запит переоформили вже знову, типу на самий «верх» офісу. Дійсно, цього ж дня зі мной зв’язалась жінка і сказала чекати… чекати поки одужає керівник відділення де я оформлював свій фоп. Отож, через тиждень я знов пішов у те саме відділення, но після лікарняного та керівник пішла у відпуску, аж до 24.01…
Шов час, в мене на заблокованому рахунку купа грошей які вкрай мені необхідні, але ми чекаєм керівника відділення.
Настало 25.01 я пішов у відділення, мені кажуть що моя заявка була ще в обробці. потім через 2 добі мені зателефонували і запросили щоб я надав повний опис своєї діяльності додатково до документів які я вже надав.
Тож, спустя ще 2 тижні я так і не дочекався відповіді від представників банку я вирішив всеж таки що треба закрити рахунок. Прийшов знов у відділення написав запит на закриття рахунку і перевод грошей на інший рахунок. Перший запит нажаль піля 5 днів був невдалий, т.к. інший банк отримувач не захотів брати ці гроші, ну хоч з другм банком повезло, він прийняв гроші з привату.
Також в приваті написав заяву на виписку по заблокованому рахунку.
Наразі 27.02 битва з приват банком йде 2-й місяць, гроші вони перевели, але виписку надати так і не змогли.
Просто довбану виписку.яка робиться за 2 кліка у інших банках… Вони аргументують це тим що вони беруть її з архиву.і напротязі 30 робочих днів мають право зробити її.
І ніякий нема шляхів вирішення та прискорення цієї процедури. ЖАХ!!!

Висновок: за весь час я разів 40 був у відділенні, разів 100 телефонував на 3700, потратив купу нервів та часу. Банку просто побоку на своїх клієнтів.
28 февраля 2024, 9:27
Вітаємо.
Нам дуже шкода, що закриття доставило стільки незручностей.
Буде проведена вся необхідна робота, щоб в подальшому ні ви, ні інший наш клієнт не зіткнулися з цією проблемою. Ще раз вибачте за незручності.
Отримати виписку по закритому рахунку можна:
1 Через відділення написати письмовий запит
2 Написати листа адреса кореспонденції вул. Набережна Перемоги 30. м Дніпро, 49094, Україна
3. Написати листа на електронну адресу cancelyaria@privatbank.ua
Звернення має містити скан або фото письмової заяви

peters0207
peters0207
28 февраля 2024, 14:01
Скажіть, будь ласка, який банк прийняв гроші з привату?
29 февраля 2024, 10:20
П**б) З ними хоч нема таких проблем)
29 февраля 2024, 10:34
Виписка по рахунку прийшла на наступний день після мого коментаря на мінфіні. Все ж таки можна нормально працювати)
Але щодо відновлення співпраці і переліку документів які необхідні для повернення співпраці - ніхто не надав.
Чому весь час в нас так робиться, що поки не почнеш скандалити і писати во всі можливі місця, всім на тебе начхати? Як можна будувати бізнес під час війні, коли ти намагаєшся платити податки, підіймати економіку країни, а тобі тільки і роблять що палки в колеса вставляються та заставляють по 2 місяці чекати поки якесь коло людей зможуть перевірити надані тобою документи.

Главная / Банки Украины 🏦 / Приватбанк 💰 / Отзывы о Приватбанке 📝 / Не відкривайте в ніякому разі рахунки в цьому банку!