Обережно Приватбанк грабує своїх клієнтів

ukrbiz88 27 февраля 2024, 22:03
В один прекрасний день, банк без мого відома, збільшив кредитний ліміт до 120 000 грн. Вкрав кошти і сказав, що то якісь шахраї, то не вони. На прохання зменшити відсотки тому, що я стала жертвою шахраїв. Банк сказав, що тільки суд може їх змусити це зробити. Що вони не лохи, щоб перестати мене доїти. Я, щоб не сплачувати ті нереально велитенські відсотки, беру кредит в іншому банку, під 1,8% щомісячних (мо.о банк, щоб не казали, що моє горе, це реклама банку), а не під 3,5%, та погасила цей горе-кредит. Залишився борг 17 000 грн. Так ці крадії нарахуіа мені на заборгованість 17000 грн. Щомісячні відсотки у розміру — 3180 грн.
17000*3.5%= 700 грн.
Звідки 3180 грн???
Банк сказав, не подобається, звертайся до суду.
В мене тільки одне непохитне враження, банк і є той шахрай який мене грабує. Поскорійше б звільнитися від його «чуйного» сервісу.
28 февраля 2024, 9:20
Вітаємо.
Нам дуже шкода, що з вами трапилася подібна ситуація.
Дійсно, якщо факт шахрайства буде підтверджено — банк може переглянути відсотки, які були нараховані на заборгованість.
Розрахунок відсотків за карткою проводиться за кожний календарний день використання кредитних коштів за формулою:
сума заборгованості * кількість днів використання коштів * 3,5% * 12 / 365
де:
• 365 – постійна величина (кількість днів у році);
• 3,5% – постійна величина (щомісячна процентна ставка згідно з тарифами);
• 12 – постійна величина (кількість місяців у році).
Детальний розрахунок нарахування відсотків доступний у виписці вебверсії старого Приват24. При натисканні на операцію списання % натисніть, будь ласка, 'Показати розрахунки >>'.

27 февраля 2024, 23:19
Сложный процент. Как я понимаю речь про выход ц льготного периода. Процент начисляется на каждый день. В первый день дрлг 20000(3.5%, к примеру 100грн) второй день долг 5000(3,5% допустим 10 грн) и так за каждый день. И получается 110 грн, а не 10
Chip190778
Chip190778
28 февраля 2024, 15:19
Все так. Але про такий розрахунок клієнт вже дізнається постфактум, коли відсотки нараховані. В приват24 банк тільки повідомляє клієнта, що у випадку несвоєчасного погашення боргу будуть нараховуватись 3,5% на суму боргу. І тут починається цікаве.
Наприклад, в січні витратив 10000 грн, в лютому 5000 грн., 20 лютого повертаєш 9000 грн.
На який саме борг будуть нараховуватись відсотки?
На суму недопогашеного боргу, що залишилась по пільговому періоду, тобто на суму 1000 грн. (10000 грн — 9000 грн.).
На суму боргу, що залишилась на дату прострочення, тобто на суму 6000 грн. (10000 грн. + 5000 грн. — 9000 грн.).
Але згодом виявляється, що відсотки нараховуються на всі суми, починаючи з січня місяця, з першої транзакції в пільговому періоді. Але про це банк в приват24 ніяк не уточнює, при оформленні картки менеджер заздалегідь теж не повідомляє. При цьому банк це робить навмисно, щоб потім заробити на якомусь пенсіонеру багато коштів. А якщо це робиться з деяким умислом, то це вже ШАХРАЙСТВО!
marina190471
marina190471
2 апреля 2024, 1:24
Именно так и есть, ШАХРАЙСТВО приватбанка уже не имеет границ, навязывает клиентам кредитные лимиты, снимает деньги с лимита без подтверждения клиента, вводя клиентов в задолженность и начинает «зарабатывать», ссылаясь на «шахраїв», а банк не при чём? А не в самом ли банке дело? Когда говорю, что виноват банк, банк отвечает, что вы сами потратили эти деньги.
29 февраля 2024, 0:04
Добавлю льготный период проценты на каждый день льготного периода (январь-февраль), а в марте уже на остаток долга 3.5% в конце месяца. И это не только в привате, а везде так

Главная / Банки Украины 🏦 / Приватбанк 💰 / Отзывы о Приватбанке 📝 / Обережно Приватбанк грабує своїх клієнтів