Скарга

OlgaChepur 26 февраля 2024, 11:06
При оплаті комунальних послуг працівник Приватбанку помилився МФО і оплати йшли іншому одержовачу з такою ж назвою як і в мого одержувача. Коли зрозуміли, що виникла помилка і гроші йшли не туди і тепер в мене борг то звернулася в Приватбанк з заявою про повернення коштів. Вже більше двох місяців не повернення коштів ні жодної відповіді від банку. Помилкові кошти знаходяться в А-банку і там мені відповіли, що Приватбанк нічого не робить, щоб прискорити повернення коштів. Вимущена надати розголос цій ситуації у ЗМІ та соціальних мережах. Також прошу компенсувати Приватбанком завдану мені моральну шкоду через нерви та стрес в ситуації, яка виникла через помилку працівника Приватбанку і оплати йшли на інше МФО.
26 февраля 2024, 13:08
Вітаємо. Нам дуже шкода, що Ви стикнулись з такою ситуацією.
Банком було надіслано запит на повернення коштів до отримувача.
Дозвольте пояснити, що рішення про повернення коштів приймає отримувач платежів.
Для вирішення питання рекомендуємо звернутись до отримувача з квитанціями по платежах. Отримати квитанцію Ви завжди можете за допомогою Приват24, пройшовши до меню «Історія» — «Платежі».
Ми також обов'язково проведемо перевірку дій співробітника при створенні платежів та про результати перевірки повідомимо вас. Спасибі за розуміння.