Все гірше і гірше

OVP 18 февраля 2024, 19:34
Сьогодні остання сталася остання крапля.
Клієнт банка з 2001 року. Зараз маю платинову картку.
Продавав квартиру нещодавно. Ціна питання декілька мільйонів гривень. Все офіційно та законно. Банк розглядав абсолютно білий договір від нотаріусу так довго, що встигли відкрити рахунок в Монобанку, надати той самий договір купівлі та отримати по ньому погодження. Як результат угода пройшла через Монобанк, пара мільйонів гривень зараз на депозиті в Моно.

Сьогодні 2.5 години (!!!) намагався дистанційно змінити номер телефону, бо старий номер недоступний. Заповнив надцать разів одну ту саму форму з вказанням ПІБ та дати народження. Потім отримав вимогу зробити фото, в якій має бути обличчя, ВСЯ РУКА, яка тримає паспорт, та паспорт. На прикладі людина по пояс з паспортом в руках. Скільки я не старався, але мій iPhone 14pro не зміг чітко сфотографувати паспорт та мене по пояс! В мене 4 картки різних банків, в кожному банку я робив схоже фото, але тільки в Приваті якась далека від реальності людина написала вимоги до фото
Ось, ввівши надцать раз свої ПІБ та дату народження, зробивши надцать спроб фото, яке відповідає вимогам, обравши серед цих спроб найкращій варіант, як результат я отримав відповідь. Не змогли підтвердити вашу особу — спробуйте через 24 години.
Служба підтримки — «нам дуже шкода». Пишу їм, що як так, раз на добу спроба увійти в додаток??? Присилають у відповідь що? Правильно форму з ПІБ та датою народження — заповнюю вже швидко та заплющеними очима, чекаю 15 хвилин. Отримую, відповідь «спробуйте через 24 години»!!!
Тобто банку плювати, що я не можу виконати свої зобовʼязання та сплатити рахунок, але йому шкода. Таке собі «стурбоване ООН 2.0».

Тільки уявіть собі — ОДНА спроба на добу, щоб отримати доступ до свого рахунку!!! 21 рік на дворі, є відеозвʼязок, є персональний банкір, якого я особисто бачив надцать разів, але, якась *** видумала ці дебільні вимоги до фото та умову по кількості спроб на добу.
19 февраля 2024, 9:40
Добрий день.

Недорого Отзывы
Недорого Отзывы
18 февраля 2024, 22:48
Номер через банкомат поменять можно
19 февраля 2024, 5:20
А зачем такие мучения? Может проще зайти на 5−10 минут в отделение банка и решить этот вопрос с номером чем так трахаться (простите за французский)?
19 февраля 2024, 5:45
Дякую за пораду. Поруч зі мною немає банкоматів та відділень ПриватБанку.
19 февраля 2024, 11:49
Тяжко подъехать к отделению ? Проблема высосанна из пальца
innapcholko
innapcholko
19 февраля 2024, 9:46
Какие-то чудеса с айфон про 14 невозможно сделать четкой фотки? При помощи зеркала это делаеться легко и с любым смартфоном!
19 февраля 2024, 10:09
Все було б простіше, якби витратили трохи часу на нормальне тестування цього функціоналу. Окрім якості фотографії є ще вимоги до фото: фото по пояс, вся рука, яка тримає паспорт, має бути видна на фото, плюс паспорт має бути в певній зоні на фото. Також саме фото ще і стискається автоматично під час завантаження на сайт. Ця зона для паспорту таких маленьких розмірів, що треба відійти на певну відстань, щоб паспорт попав в зону, і, як результат, через цю велику відстань і стискання зображення втрачається якість зображення — літери можна розгледіти, але, виявилося, що вони недостатньо різкі, щоб пройти верифікацію.