Авторизація

Paul Yer 29 января 2024, 13:19
Отделение по адресу: Киев, ул. Александры Экстер, 13
Отримав новий паспорт і одразу оновив анкетні дані у відділенні. Але не пройшло і двох місяців як 18.01.24 при спробі поповнити власний рахунок через касу у відділенні, отримав відмову та вимушений був ЗАНОВО надати паспортні дані. Після надання паспортних даних готівку було зараховано. Але того ж дня отримав повідомлення, що я маю терміново надати … анкетні дані інакше обслуговування буде припинено!!! При намаганні оновити анкету онлайн система видає повідомлення про помилки і вимагає з’явитись до віділення.
29 января 2024, 16:10
Вітаємо. Актуалізація даних — це не примха банку, а вимоги чинного законодавства України. Дана процедура проводиться, щоб ви завжди мали можливість користуватися усіма послугами та сервісами банку. Для цього, надана інформація має бути актуальною та в повному обсязі. На поточний момент необхідно актуалізувати інформацію ФОП.
Для актуалізації перейдіть, будь ласка, в Приват24 для Бізнесу

Увійдіть в потрібне підприємство, меню 'Анкета'. https://pb.ua/short?5ZS

В анкеті необхідно вказувати достовірну інформацію.
Якщо у Вас є рахунок в іншому банку, при заповненні поля 'Чи є рахунки в інших Банках?' необхідно вибрати 'Так' та обов´язково заповнити реквізити рахунку.

Інструкція щодо заповнення https://pb.ua/short?5YZ

Загальна інформація https://privatbank.ua/ru/business/actualisation

29 января 2024, 16:17
Не про те мова! Я був у відділенні і звернувся до спеціаліста, яка займається ФОПами, але вона запевнила, що все гаразд і мені потрібно ТІЛЬКИ звернутись до спеціаліста по фізособам. Що я і зробив. А того ж дня я отримав повідомлення про необхідність надати анкетні дані ФОП. А онлайн система повідомляє про помилки через дані по резидентству США і направляє до відділення! Онлайн не працює, а спеціалісти відділення просто некомпетентні!
29 января 2024, 16:19
Проблема не вирішена!