ДУРЯТЬ ТА ПОРУШУЮТЬ ЗАКОН ПРО ПРАВА СПОЖИВАЧА

Mykola95 24 января 2024, 20:45
Вам надійшов автоматичний лист від Чат-Онлайн.
Текст діалогу:
17:17:06 «Клієнт»: Ви знущаєтесь
17:17:20 «Клієнт»: Звʼяжіть з оператором який відповідає за аваквитки
17:17:33 «Клієнт»: Авіаквитки
17:17:48 «Клієнт»: Чекаю
17:18:03 «Оператор»: Вітаю у чаті. Мене звати Руслана, я вже читаю питання та спробую вам допомогти.
17:18:09 «Клієнт»: Доброго дня
17:18:54 «Клієнт»: Я купила авіаквитки в приват24 і оплатила їх. Чомусь замість квитків я отримала повернення коштів. Це неподобство. Мені потрібні мої квитки які я бронювала, та оплатила.
17:19:52 «Оператор»: Рекомендую придбати квитки у іншому місці.
17:20:26 «Оператор»: Не за місцями що Ви вибирали при першій спробі.
17:21:18 «Клієнт»: Як ви це уявляєте? Я вчора забронювала по цій ціні, яка була конкурента на той час. Сьогодні вони вже будуть дорожче. Ви мені різницю компенсуєте? Я придбала квитки, будьте ласкаві мені їх надати
17:22:51 «Клієнт»: Ви тут? Як ви плануєте надати мені квитки?
17:25:25 «Клієнт»: Ви ігнорите своїх користувачів?
17:26:57 «Оператор»: Я Вас розумію як людина, але квитки скасовані, лише купівля нова. Банк не впливає на рішення провайдера. Бажаєте залишити скаргу на банк, уточніть, будь ласка?
17:27:59 «Клієнт»: По якій причині вони скасовані?
17:30:12 «Клієнт»: Назвіть причину скасування… тим паче в статусу квитка було написано «запрос на скасування», я такий запрос не залишала
17:32:53 «Клієнт»: Я чекаю на відповідь, бо планую писати до авіаперевізника. Мені потрібно знати причину скасування
17:34:14 «Оператор»: Зачекайте, будь ласка, у чаті.
17:34:18 «Оператор»: Розумію, що Ви бажаєте якомога швидше отримати інформацію. Запевняю Вас, я роблю все можливе, щоб скоротити паузи в спілкуванні.
17:34:57 «Клієнт»: Дякую. Ви просто хоч пиши «перевіряю», чи щось, щоб я розуміла що ви на звьязку
17:36:03 «Оператор»: Ми на зв’язку, відповіді надаються в порядку живої черги.
17:37:04 «Клієнт»: Якої живої черзі, якщо я вже на консультації? Це як? Лікар приймає трьох, і вислуховує по одному реченню за раз. Ладно, не відволікаємось від основного питання
17:38:32 «Оператор»: Так, на жаль, оператор консультує не одну особу, а кількох, тому що це не лікарня. Очікую відповіді від провайдера.
17:39:13 «Оператор»: Відповідь від провайдера надана.
17:39:25 «Оператор»: Авіакомпанія не підтвердила можливість виписки, оскільки надто був великий ріст по вартості
17:39:36 «Оператор»: Відмова з боку авіакомпанії.
17:40:33 «Клієнт»: Ні, це проблеми банку. Купівля будь-якої послуги, то є публічний договір оферти. Я купила по зазначеній вартості, і якщо банк не встиг її змінити, то проблеми банку
17:42:49 «Оператор»: З боку банку відповідь надана, кошти повернуті в повному обсягу.
17:43:09 «Клієнт»: Так мені потрібна послуга, а не повернення коштів…
17:43:16 «Клієнт»: Послуга за яку я сплатила
17:43:57 «Оператор»: Я Вас розумію, але відповідь надана, вона остаточна.
17:44:04 «Клієнт»: Для цього і є бронювання. Я забронювала квитки ще вчора, по вказаній ціні. Оплатила їх сьогодні за вказану ціну
17:44:29 «Клієнт»: Шикарне відношення до клієнтів. Як би вам так кредити віддавали? То норм було?
17:45:02 «Клієнт»: Банк порушує закон про захист прав сподивача
17:46:19 «Оператор»: Якщо Ви вважаєте що дії банку неправомірні, маєте повне право звернутись до відповідного органу.
17:47:32 «Клієнт»: Звичайно я звернусь. Надайте мені нашу консультацію у відповідному форматі на електронну пошту. На офіційному електронному бланку. Це дозволить мені звернутися до відповідних органів
17:48:05 «Клієнт»: Також будь ласка надайте свій номер, щоб потім у мене не питали по 100 раз уточню саме мене консультував
17:51:32 «Оператор»: Мій табельний номер — 296438.
25 января 2024, 14:50
Доброго дня. Шкодуємо, що вам довелося зіткнутися з цією ситуацією.
Строк дії бронювання отриманий від постачальника до 15:24.
На жаль, строк дії не завжди є гарантованим.

Після оплати, провайдер намагався виписати оригінальне бронювання, але у перевізника всі місця по цьому тарифу вже були недоступні. Можливості виписати квиток по оригінальній вартості не було, оскільки з моменту бронювання квитка до сплати пройшло близько 10 годин.
Через відсутність змоги виписати квитки, було ініційовано повернення коштів.

Провайдер не може впливати на зміну встановленого строку для оплати Послуг та не несе відповідальності за скасування таких бронювань.
Бронювання може бути автоматично скасовано в Системі Бронювання в разі, якщо за час, поки Ви проходили всі кроки Пошуку — Бронювання — Оплата, всі квитки були розкуплені третіми особами за допомогою послуг сторонніх сервісів або безпосередньо самим перевізником.

Главная / Банки Украины 🏦 / Приватбанк 💰 / Отзывы о Приватбанке 📝 / ДУРЯТЬ ТА ПОРУШУЮТЬ ЗАКОН ПРО ПРАВА СПОЖИВАЧА