При перевипуску основної картки анулювали додаткову платіжну картку

Maksym Solomko 24 января 2024, 18:28
Є особистий гривневий рахунок у тарифі «Картка для виплат», на якому вчора (23 січня) були наявні три платіжні картки: дві картки (mastercard пластик із індивідуальним дизайном і Visa digital), які оформлені на мене, й одна картка, яка оформлена на довірену особу. За пластиком спливав у цьому місяці його строк дії, тому через застосунок Приват24 я замовив пластик із доставкою у поштове відділення — тут проблем немає. Пластикову стару картку я бажав віддати на утилізацію, щоб дбати про навколишне довкілля, тому картку я вирішив перевипустити через банкомат ПриватБанку. У процессі такого перевипуску система анульовує мені Visa digital і перевипускає старий пластик mastercard на новий пластик — за рахунком тепер я маю дві закріплених платіжні картки: новий mastercard пластик і картку на довірену особу. При цьому в процесі перевипуску банкомат мене попереджав, що з'їсть мою картку mastercard і ні слова про ануляцію іншої картки Visa, яка мала чинний строк дії. Звернувся відразу у підтримку… Фактично я з нею спілкувався годину, якщо не більше. То вона не розуміє, що не можна мати декілька карток на рахунку, то про ліміт перевипуску 6 карток до рахунку (яким боком він стосується на ануляцію старої картки?), то втулює, що додаткову картку я можу відкрити дистанційно на digital. Що зміг отримати так це зафіксувати у технічний відділ заявку щодо того, що мене не попередили. А ось повернути мені назад digital Visa, то зафіксувати не можуть.
24 января 2024, 20:21
Вітаємо.
Якщо у вас є потреба в додатковій картці, ви можете замовити ще одну картку через Приват24 і в Керуваннях карткою — Підключити додаткову картку.
Дозвольте нам проаналізувати дії співробітника під час вашого звернення та провести роботу при необхідності.
Ситуацію вже розглядають спеціалісти. Ми прагнемо вирішити питання у найкоротший термін. Про результати Вас одразу повідомлять.

Maksym Solomko
Maksym Solomko
24 января 2024, 21:15
Згідно інформації ваших фахівців підтримки, підключити додаткову карту до наявної можна тільки платну (від 99−150 грн). Безкоштовно підключити можливо тільки картку на довірену особу. Тобто я раніше замовив платну картку, щоб мати дві картку до рахунку, й банк вирішив клієнта додатково підстригти.

Главная / Банки Украины 🏦 / Приватбанк 💰 / Отзывы о Приватбанке 📝 / При перевипуску основної картки анулювали додаткову платіжну картку