Андрей Кузнецов 23 января 2024, 11:57
Взяв товар по програмі «оплата частинами»
В грудні прострочив оплату на 1 день — замість 22 грдня закинув гроші на кредитку 23 грудня.
Банк їх не списав. Я цього не знав, доки банк не забрав забрав платіж з особистої карти аж 30 грудня. Ну то таке.
Зараз січень. Я ЗАВЧАСНО вніс необхідну суму. А саме 18-го січня, при плановій даті 22 січня.
Зараз 23 січня, а платіж не списали. Кредит винесли на просрочку, хоча гроші я вніс завчасно. Забрати гроші з карти прямим текстом відмовляються!
Про зміну умов кредиту мене ніхто не повідомляв, ні в грудні, ні в січні! Відповідно, я закинув гроші на кредитку, як це передбачалось договором, де вони і лежать, а забрати їх звідти буде кошувати купу комісій! Та ще й знімають додаткові відсотки за «прострочку», хоча я вніс платіж завчасно.
23 января 2024, 13:18
Вітаємо.
Кредит за договором Оплати частинами, за яким не відбулось списання повної суми регулярного платежу, на наступний день після дати такого платежу, вважається простроченим.
При наявності простроченої заборгованості, умови договору за послугою «Оплата частинами» змінюються та формується новий рахунок для внесення коштів, про що ми завжди інформуємо наших клієнтів та ці положення вказані в умовах та правилах на сайті: https://conditions-and-rules.privatbank.ua/main/view-content-153/?lang=uk, а саме в пункті 2.7.1.3.4.
Для погашення кредиту (договору) надалі кошти потрібно вносити за графіком (до дати списання планового платежу) на новий рахунок, який ви можете побачити в Приват24, в меню: Кредити — Оплата частинами — Договори — Обрати необхідний договір — Реквізити.

23 января 2024, 14:05
Це брехня.
В п 2.7.1.3.4. немає жодного слова про створення НОВОГО рахунку. Там такого просто НЕМАЄ.
Зате є, цитую, «у випадку не здійснення зазначеного переказу у відповідні строки Банк має право ініціювати дебетовий переказ коштів з кредитної картки Клієнта у розмірі платежу та в строки, що зафіксовані у Графіку погашення кредиту.»
Платіж за січень я зарахував на карту, причому завчасно, у відповідні строки. Прошу забрати гроші на погашення, а мені відмовляють!
23 января 2024, 17:31
Мутная история.

Я пользовался Приватовской «оплатой частями» давненько. Но были такие условия — если заплатил ЛИЧНЫМИ деньгами за платеж, то банк не брал комиссию , если не успел вовремя внести личные средства, то банк просто высчитывал платеж из КРЕДИТНЫХ денег и брал за это комиссию 4%.

Поэтому я не пойму суть претензий автора.

Или же у автора был вообще ПОЛНЫЙ НОЛЬ на счету? То есть ни своих личных средств ни кредитных?

Так тогда АВТОР НЕПРАВ.

ПЛАТЕЖИ НАДО ВНОСИТЬ ВОВРЕМЯ !!!

Автор , причем неважно на один день вы просрочили платеж или на месяц . Неважно первый вы раз просрочили платеж или десятый . Это просроченный платеж и банк ИМЕЕТ ПОЛНОЕ ПРАВО применить условия и санкции предусмотренные в таких случаях.

Автор, поймите сами — банк просто вынужден так поступать, это просто необходимо, что бы выработать у людей чувства финансовый дисциплины , финансовой грамотности , ответственности .
Вас накажут материально в данном случае и вы уже запомните, что ПЛАТИТЬ НАДО ВОВРЕМЯ, иначе это может ударить по своему карману.
Arrow186
Arrow186
23 января 2024, 22:33
Він не мав взагалі грошей на КК тому платіж і не списався. Але камон це оплата частинами в її суть покладено нічого не платити банку, який сенс платити навіть 4% комісії за списання платежу в рахунок кредитного ліміту.
serge1980
serge1980
29 января 2024, 21:35
Давно нет никакой комиссии в оплату частями при использовании кредитных средств. Убрали они это дело
13 февраля 2024, 9:30
Lolik1837 Шановний (а). В січні я вніс необхідну суму на карту задовго до планової дати,. Банк її не списав, і списувати відмовляється, в чому і є суть претензії. Ви спочатку прочитайте, а потім пишіть маячню.
13 февраля 2024, 10:23
«Minfin
Добрий день.
Представнику банку було відправлено повідомлення про те, що ваше питання ще не вирішене. Ви також можете залишити коментар під своїм відгуком:
, де описати ситуацію на даний момент.
Бажаємо успішного вирішення вашого питання! «

Ну О К. На даний момент: Платіж банком так і не був списаний. Щоб не платити зайвих 50 гривень, я його перекидував вручну, але вже після початку нового місяця. Жодних повідомлень щодо мого запиту (а я з ними спілкувався не лише через minfinвід банку не поступало, крім того що заблокували мені. Зараз сиджу з оператором у чаті, вона мені компостує мізки.

Оператор:
Ми можемо переключити знову на списання з карти, але у вас має бути сума на карті доступна для оплати платежу відповідно,або можна регулярний платіж підлключити, і кошти так само автоматично будуть списуватись у вас
Я:
Минулого міісяця мені казали, що треба вийти з просрочки. Хоча гроші там були. Тепер там просрочки немає, але вже гроші потрібні? Прямо зараз в мене там всього 400 гривень.

Ну і таке подібне…
ПиСи. До планової дати, до речі, ще більше тижні :)
13 февраля 2024, 10:27
ПиПиСи. До речі, це до питання, цитую, «Диалог с пользователем Minfin: Банк повідомив про вирішення проблеми із заявки #74422». Вирішення аж зашкалює :))))))))
13 февраля 2024, 11:38
Платить сразу надо было вовремя и не давать банку ни малейшего повода выеживаться. А теперь осталось только на самого себя пенять
13 февраля 2024, 11:57

Lolik1837 шановний (а), проходьте, будь ласка, мимо. Я заплатив вчасно, а саме 18 січня. При плановій даті 22 січня. Займіться, будь ласка, своїми власними справами, і не виставляйте всім напоказ свою неадекватність.
20 февраля 2024, 11:48
Продовження «вирішення питання». Тиждень назад ніфіга не добився. Спеціаліст банку заявив, що треба закинути суму платежу, тоді мені зможуть налаштувати автоматичне списання. Ну отже, я закинув. У відповідь банк знизив розмір кредитного ліміту, тепер не те що на платіж не истачає, а я взагалі «в мінусі».
Цікаво було б запитати у того, хто «Банк повідомив про вирішення проблеми із заявки «, в чому саме є «вирішення проблеми»?
Олександр Скр
Олександр Скр
28 февраля 2024, 9:47
У мене аналогічна ситуація з оплатою частинами. Тільки у мене на кредитці були кошти значно більше ніж треба для списання за платежем. Сьогодні прийшло повідомлення, про неможливість списання чергового платежу і відкрито новий разунок для погашення заборгованості вже з комісією. Гаряча лінія Привата нічого не розуміє чому так вийшло і жодного шляху вирішення не запропонувала. Виходить банк в односторонньому порядку змінив умови нашої угоди. Поки чекаю варіантів від працівників банківської установи

Главная / Банки Украины 🏦 / Приватбанк 💰 / Отзывы о Приватбанке 📝 / Без попередження змінили умови кредиту «оплата частинами», і тепер вимагають купу комісії