Повернення коштів

Shikh 12 января 2024, 15:08
30.12. 23 р. я знімав кошти у банкоматі газбанку карткою Приватбанку. Не зміг вилучити із контейнера всю суму і як результат недоотримав вказану суму. Зразу ж повідомив на гарячу лінію Приватбанку. Обіцяли швидко повернути кошти на картку після інкасації Газбанком. Минуло 14 днів, результат нульовий. Негативна робота центрального офісу!!!
12 января 2024, 15:36
Вітаємо.
Згідно з правилами міжнародних платіжних систем протягом 15 днів можливе повернення коштів від банку, в якому здійснено операцію. Якщо повернення не буде сформовано, то за вашою заявкою буде сформовано пакет документів і передано в міжнародну платіжну систему. Зазвичай очікування відповіді триває 45–120 днів. Коли отримаємо відповідь, ми надішлемо вам SMS.

Ірина Шаповалова
Ірина Шаповалова
12 января 2024, 20:02
Також обіцяли повернути після інкасаціі, але в мене банкомат приватбанку не видав кошти взагалі - досі грошей немає.
SergeyNina
SergeyNina
12 января 2024, 23:28
Минимум две недели. У вас главное чтобы инкассация их нашла в банкомате и не сказали сбоев не выявлено
Shikh
Shikh
18 января 2024, 16:24
Виявляється, що Газбанк ще 03.01.24р. провів інкасацію і знав про надлишок коштів. А Приватбанк офіційно подав документи на повернення лише 15−16.01.24р., хоча про дану проблему було неодноразово повідомлено із 30.12.23р. ДУЖЕЕЕ професійна та оперативна робота…

USD 39.4 40

USD 39.4 40