невизнання рішення суду

Доброго дня. Я клієнт цього банку з далекого 2005 року (кредитна картка та інші продукти). В 2020 році в звязку з тяжким матеріальним становищем не зміг платити по кредиту, 03.11.2020 року банк подав позов до суду. 15.09.2023 року я виграю Заводський суд м. Миколаєва по справі № 487/7956/20, суть в тому, що суд визнав відсотки банку недійсними, а всі оплати які я робив до моменту подання позову до суду, зарахувати як погашення тілу кредита. Але банк з цим не погодився і 12 жовтня подає апеляційну скаргу на рішення суду першої інстанції, але 30 листопада вже апеляційний суд ВІДМОВЛЯЄ в аппеляційній скарзі банку. 30 листопада ця постанова набрала сили. На мої запити чи була касаційна скарга банк не може відповісти, каже що нема реєстрацій і тд., по реєстрам я не бачу звернень банку до суду.
Але зараз банк ВІДМОВЛЯЄТЬСЯ виконувати законні вимоги, згідно цих рішень і постанов, мій финансовий номер заблокований в банку, додзвонитися не можу.
Саме тому пишу і виложу свої вимоги ТУТ:
1. Прошу визнати постанову Апеляційного суду м. Миколаєва, (яка вступила в законну силу 30.12.2023) від 30 листопада 2023 року по справі 487/7956/20 від 28.12.2020 року
2.Прошу визнати рішення Заводського районного суду м. Миколаєва від 15.09.2023 року по справі 487/7956/20 від 28.12.2020 року.
3. В УБКІ подати данні про ЗАКРИТТЯ кредиту (не про списання, а саме про закриття) згідно рішення Заводського районного суду м. Миколаєва від 15.09.2023 року про закриття кредитного договору, кредитної заборгованності та кредитного рахунку.
4. Прошу розблокувати і надати мені доступ до додатку Приват — 24 для відкриття карток та подальшого користування послугами банку.
11 января 2024, 14:43
Вітаємо.

Arrow186
Arrow186
11 января 2024, 19:21
Ахах плювати хотів приват на Вас, Ви буде в чорному списку на ваш іпн навіть переказу не зроблять
Геннадий Юрьевич Старчеус
Геннадий Юрьевич Старчеус
11 января 2024, 21:41
Я ж не спорю, але я звик завжди поступати за законом і вимагаю це від інших