Приватбанк не повертає кошти

ShunD 8 января 2024, 19:25
Я ФОП. У мене в магазині термінал банку ПУМБ, який працює від Wi-fe. Коли нестабильний інтернет в момент розрахунку видає помилку зв’язку (не дуже часто, але таке буває). У клієнта кошти списуються і зазвичай повертаються через декілька хвилин, але останнім часом є випадки коли кошти списуються та не повертаються! У клієнтів, яким кошти не повернулись саме Приватбанк! Нам ці кошти на рахунок не зараховуються, по z-звітам цих коштів також немає. Зі сторони банку ПУМБ є всі підтверждення, що кошти не зараховані. З першого такого випадку пройшло декілька тижнів. Клієнту кошти не повернулись і нам прийшлось повернути йому власні кошти. Вже маємо такий 3й випадок і у клієнтів саме приватбанк! Саме цікаве, що у приватбанку не можна скачати чек (тільки є скрін зі списанням) Куда пропадають кошти? Через чат вирішити питання нереально, бо я не клієнт привату. На гарячій лінії нічого не розуміють та не можуть надати відповідь. Куда надати скаргу з усіма підтверджуючими чеками?
9 января 2024, 9:15
Вітаємо. Для ідентифікації та перевірки інформації з приводу списання, власники карток можуть звернутися в наш чат через захищений канал на офіційному сайті банку pb.ua/chat або зателефонувати на лінію за номером 3700. Фахівці працюють 24/7 і радо допоможуть вирішити питання, при необхідності сформують запит на оскарження операції.

USD 39.4 40

USD 39.4 40