Маніпуляції з видачою замовленої валюти.

Maftet 7 января 2024, 12:03
Отделение по адресу: Винница, ул. Келецкая, 78-А
Замовив видачу валюти на 04.01.2024, банк переніс видачу на 05.01.2024, це було не критично для мене, але згодом банк відхилив мою заявку. В службі підтримки Приватбанку сказали, що на вказане відділення не можуть організувати доставку валюти на 05.01.2024, рекомендували зробити заявку на інше відділення. Відразу після дзвінка зробив замовлення на видачу готівки на інше відділення. 05.01.2024 вирішив перевірити статус заявки в додатку, бо від банку було тільки повідомлення про прийом заявки, а заявки немає, ніде. В службі підтримки отримав наступну інформацію — є труднощі з організацією доставки готівкової валюти, проблеми будуть по 15.01.2024, відповіді на питання щодо моєї заявки, її відображення в додатку, її статусу — не отримав.
Спроба створити нову заявку на видачу готівкової валюти не можлива, оскільки вже створена заявка (05.01.2024) і як виявилось вона перенесена на 08.01.2024, але судячи з інформації (яка не афішується офіційному сайті банку) від оператора Приватбанку треба очікувати відхилення моєї заявки, і, можливо, після 15.01.2024 я зможу отримати свої кошти.

В інших банках я таких труднощів не спостерігаю.
Тому наступні висновки:
1. Приватбанк ставши монополістом крутить своїми зобов’язаннями як йому здумається.
2. Приватбанку, після того як Ви йому дали свої гроші, — абсолютно плювати на Вас і Ваші проблеми, бо вони є Ваші.
3. Додаток Приватбанку абсолютно ручний — де йому треба там і «підкручує».
4. Будуть якісь компенсації від такого «дискомфорту»? Адже банк користується моїми коштами півмісяця і на цьому заробляє.
5. Більше ніяких фінансових відносин з Приватбанком, максимум оплата комунальних і то до моменту доки не знайду безкомісійний банк для цього.
7 января 2024, 15:26
Вітаємо.
Наразі виникають певні складнощі з логістикою та доставкою готівкової валюти через військові дії. Ми робимо все можливе для вирішення ситуації та задоволення потреб кожного клієнта. Будь ласка, не дублюйте заявки, рекомендуємо за необхідності замовляти валюту з 8 січня. Ситуація з доставкою готівкової валюти буде вирішена вже найближчим часом. Дякуємо за розуміння!

SergeyNina
SergeyNina
7 января 2024, 17:12
Спасибо за отзыв. Скорее всего за неделю или две вопрос решится. Хоть бы не завозили убитый хлам в отделения как было раньше.
7 января 2024, 20:35
Дуже сподіваюсь, що так і буде, але … може бути все що завгодно.
7 января 2024, 20:37
Жодна заявка на видачу валюти не була продубльована, наступна заявка створювалась тільки після відхилення банком або скасування мною попередньої.

Главная / Банки Украины 🏦 / Приватбанк 💰 / Отзывы о Приватбанке 📝 / Маніпуляції з видачою замовленої валюти.