куди пропали кошти?

natashkakolach 5 июня 2014, 22:26
Сьогодні 5.06.2014р., мені в центрі зайнятості сказали, що на мій рахунок перерахували допомогу по безробіттю, в сумі 662грн., а на карточці її немає. Куди поділися мої гроші???
6 июня 2014, 9:12
natashkakolach, доброго ранку!
Нам складно прокоментувати ситуацію, що склалася, так як зазначених даних недостатньо, щоб ідентифікувати Вас як клієнта. Повідомте, будь ласка, на help@pb.ua, вказавши посилання на відгук, опис ситуації та контактні дані, щоб ми могли з Вами зв'язатися і вирішити питання.

Сподіваємося на зворотний зв'язок!
З повагою, ПриватБанк.

natashkakolach
natashkakolach
6 июня 2014, 10:28
Вчора о 12 год., мені повідомили в львівському центрі зайнятості про те, що на мій рахунок перераховані кошти, в сумі 662 грн., а в приваті 24 я їх не бачу. Скільки потрібно вам часу для того, щоб зарахувати гроші на мій рахунок??? Я, Гамеляк Наталія Романівна. Всі інші дані у вас є.
astr0
astr0
6 июня 2014, 23:14
Перевід між банками може займати до 3-х днів. В вівторок, максимум середу гроші мали б бути. Переважно СМС приходить швидше ніж оновлення інформації в приват24.
PrivatBankQM
PrivatBankQM
9 июня 2014, 11:51
Наталія Романівна, добрий день!

Кошти надійшли на Ваш рахунок 06/06/2014 в 12:23.
Зауважимо, що ПриватБанк зараховує кошти на Вашу карту протягом дня після перерахування їх організаціями, тобто день в день. Перевірити баланс Вашого рахунку Ви можете відправивши 4 останні цифри Вашої картки на номер 10060, також стежити за всіма операціями і випискою по карті Ви можете за допомогою системи Приват24 на сайті privat24.ua.

З повагою, ПриватБанк.

USD 39.4 40