Схоже це аферисти

Q77 30 декабря 2023, 18:51
Мала в Приваті страховку «захист на кожен день» багато років платила. 04.12 стався нещасний випадок, я впала зі сходів, швидка доставила в лікарню з переломом ключиці і забиттям. Мене оперували, обійшлось доволі дорого. Я протягом перших днів, як тільки змогла держати телефон, повідомила про настання страхового випадку. Загрузила довідку з лікарні, фото, рентген до і після операції, чеки. Мені подзвонила менеджер Блажко Ірина, повідомила що необхідно додати виписку. Через кілька днів мене виписали, взявши виписку я робила спробу загрузити документ, але він не приймався. Телефони -скидались виклики. Горяча лінія- бот повідомляв, що нема документа і мені відмовлено. Але чому, не прийняли документ? Чому не відповідав менеджер, адже з її слів, не хватало тільки виписки? Як можна відмовити при наявності всіх документів? І відповідності строків подачі? Це шахраї?
31 декабря 2023, 11:16
Вітаємо.
Написали вам в приватні повідомлення, щоб уточнити деталі та розібратись, які труднощі із завантаженням документів виникли.

30 декабря 2023, 21:35
??? Автор, у вас проблемы со страховой. Причем тут банк ?
30 декабря 2023, 22:40
Именно этот банк насильно впаривает полисы своей ручной страховой.
31 декабря 2023, 8:38
«Именно этот банк насильно впаривает полисы своей ручной страховой.»

Работники банка с пистолетом у виска клиента принуждали брать страховку? Сомневаюсь .

И еще. Приватбанк так же продает через свою систему билеты на ЖД. Так если вам проводник вагона нахамит , то тоже на Приват или в Приват побежите жаловаться потому, что билет там купили? Или «Вы не понимаете-это другое"© ?
31 декабря 2023, 11:54
Не так. Сотрудников банка руководство заставляет впаривать полисы страховой. И они стараются — говорят клиентам, что без страховки карту не оформят. Ну, вы как-будто не знаете. Вообще, Приват очень странный банк — он, вроде бы, национализирован, уже давно государственный, а на самом деле как под Бениным контролем находится, мошенника этого.