Банкомат списав кошти з рахунку і не видав готівку

maksimpetychok 29 декабря 2023, 14:38
Вчора 28.12. намагався зняти кошти з банкомату ПриватБанку в м. Києві (вул. Академіка Вільямса в «Ашані»). Кошти списало, а готівку не видало і в результаті вибило, що виникла технічна помилка. Після мене також люди намагалися зняти кошти, але ситуація аналогічна, правда в кого була карта ПриватБанку, то поверталися відразу. Телефоную на гарячу лінію, мені говорять, що нічого зробити не можу, звертайтесь до UKRSIB банку, тобто того, що видав карту. І в середньому регламент розгляду 120 днів. Сьогодні зайшов до відділення ПриватБанку, оператор теж заявив, що нічим допомогти не може, звертайтесь до іншого банку. Якби ці кошти потрібні були б для розваг наприклад, до одного біса, *** з ними, але я військовий і вони необхідні для закупівлі на виїзд, а сума не маленька — 19000 грн. І що робити?
29 декабря 2023, 15:40
Вітаємо.
Нам дуже шкода, що ви зіткнулися з такою ситуацією. Ми готові посприяти в її вирішенні й надати всі необхідні дані. Оскарження операції проводиться згідно з правилами міжнародних платіжних систем через банк, що випустив картку.

Недорого Отзывы
Недорого Отзывы
29 декабря 2023, 15:11
Обращайся в банк свой. Думаешь от нытья что-то изменится? Банк твой что говорит?
SergeyNina
SergeyNina
30 декабря 2023, 0:01
Приват ничего не может сделать. Если был сбой то все уже видно для техников приватбанка Вы пишите об инциденте в Укрсиббанк. Далее идут внутренние инструкции и правила для таких случаев. Писать в Укрсиббанк нужно как можно быстрее чтобы ваш инцидент начали рассматривать. По срокам — если все видно по логам банкомата то до недели. Нужна инкассация и сверка — неделя — две — месяц по срокам

USD 39.4 40

USD 39.4 40
Главная / Банки Украины 🏦 / Приватбанк 💰 / Отзывы о Приватбанке 📝 / Банкомат списав кошти з рахунку і не видав готівку