Жахливе обслуговування у підтримці.

Graf91 15 декабря 2023, 17:37
15.12 Я звернувся у підтримку ПриватБанку з проханням надати мені номер мого минулого рахунку, який я закрив в січні 2022 року. У відповідь від оператора Дмитра я отримав коротку відповідь «інформація відсутня«(хоча раніше по іншим своїм закритим рахункам я отримував цю інформацію). І потім на три мої наступні питання він просто копіював одну і туж фразу.'»інформація відсутня». Потім все ж такинаписав що може надати інформацію про рахунок тільки по номеру рахунку. Для перевірки його слів я написав номера рахунків які були закриті ще раніше. Нащо він відповів що це не номера ПриватБанку в щоб я звертався до банку дк я вони були відкриті і відразу закрив чат. Хоча ці ж номера моїх минулих рахунків раніше надав мені в чаті інший оператор. Просто жахливе відношення! Я витратив свій час і нерви і так і не отримав допомоги від такого оператора
Якщо треба, можу пред’явити докази такого спілкування в чаті підтримки ПриватБанку.
15 декабря 2023, 20:04
Вітаємо.
Ми дуже шкодуємо, що вам довелося зіткнутися з подібною ситуацією. Проаналізувавши діалог, ми обов'язково проведемо серйозну розмову зі співробітником, щоб в подальшому наші клієнти не отримували такий неприємний досвід. Ви можете отримати довідки по закритих рахунках в Приват24, в меню: 'Сервіси — Послуги — Сервіс довідок'.

Главная / Банки Украины 🏦 / Приватбанк 💰 / Отзывы о Приватбанке 📝 / Жахливе обслуговування у підтримці.