Непрозорі акції та відсутня нормальна можливість з’язатися з оператором

Maksym Solomko 4 декабря 2023, 20:11
Додав платіжну картку системи mastercard у «Google Гаманець», щоб зняти з неї готівку на касі й прийняти тим самим участь в акції «Готівку на касі знімай — 50 гривень забирай» (1 листопада зареєструвався в акції, а 10 — зняв готівку). Кешбек мені не нарахували, мотивуючи тим, що мною не був уведений ПІН-код від картки. А те, що термінал магазину не запитав у мене ПІН-код від картки, оскільки оплата здійснювалася телефоном із NFC при розблокованим екраном — фахівець підтримки на це повідомив, що міг би попросити продавця зробити запит ПІН. Я ось стою на касі, мені термінал показує суму для оплати й я не знаю чи термінал запитає ПІН, операція торгова чи переказ, правильний МСС… У повних умовах акції (пункт 3.1) взагалі про запит ПІН немає і мови. Кидок від банку :(
Але більше за все мені не подобається процес з'єднання з фахівцем підтримки, бо треба пройти «квест» від бота й можливо при правильному «паролі» він з'єднає з оператором, а у в противному випадку ні. Й тут немає різниці я дзвоню на 3700 чи пишу в чат. Наприклад, в осени я зробив терміновий переказ через Western Union, отримувач переказ отримати не зміг і система повернула переказ відправнику, але для цього мені було потрібно з'єднатися з оператором для фіксації запиту (оскільки в системі переказ успішний, але він не доступний для повернення) — я витратив більше 10 хвилин спілкування з роботом Поліна, щоб вона з'єднала з необхідним фахівцем; а щодо неотриманного кешбеку мені що тільки не прийшлось писати боту. Я розумію, що бот допомагає вирішити питання самостійно, но таке неправильне його налаштування робить неможливим отримати необхідну підтримку від банку. Відстій повний!
5 декабря 2023, 9:50
Вітаємо. Перелік дій, щоб стати учасником акції «Готівку на касі знімай – 50 гривень забирай» вказаний на сайті https://newpromos.privatbank.ua/hotivku_na_kasi_znimayte_keshbek_zabyrayte, де однією з умов є підтвердження операцію за допомогою ПІН-коду картки.
Для з'єднання з оператором на лінії 3700, ви завжди можете перефразувати питання по іншому, якщо робот не вірно зрозумів початкове питання. Для зручності та заощадження вашого часу, при зверненні в наш чат Допомога онлайн на офіційному сайті банку pb.ua/chat або в мобільному застосунку Приват24, рекомендуємо обрати ваше питання в автоматизованій формі, де ви відразу зможете отримати відповідь. Або короткими фразами описати ваше питання та далі діяти по підказкам автопомічника для підключення профільного спеціаліста.

SergeyNina
SergeyNina
4 декабря 2023, 22:45
Продавец не может сделать запрос пин кода или нет. Это решается автоматически. Можно настроить, но не индивидуально для каждого клиента при оплате. На ходу это сделать невозможно

Главная / Банки Украины 🏦 / Приватбанк 💰 / Отзывы о Приватбанке 📝 / Непрозорі акції та відсутня нормальна можливість з’язатися з оператором