Не можу зняти гроші з доларової картки

Ann Iv 21 ноября 2023, 17:50
Кожного разу як мені потрібно зняти гроші з доларової картки мені пропонують старого зразку. Я просто не можу отримати мої гроші, я вже написала 2 скарги, але нажаль нічого не змінилося. Я маю надію, що приватбакн видать мені нормальні мої гроші!!!
21 ноября 2023, 19:06
Вітаємо.
ПриватБанк здійснює видачу валюти згідно з чинними вимогами Національного Банку України. Всі банкноти без ознак підробки чи значного пошкодження придатні для операцій видачі готівки, без жодних обмежень щодо року випуску банкнот іноземної валюти і їх номіналу. Банкноти доларів США, які були емітовані з 1996 по 2013 рік, знаходяться в обігу в Україні. Виведення з обігу таких банкнот не заплановано найближчим часом.
Також зазначимо, що у відділенні Банку видаються купюри, які попередньо пройшли перевірку, відповідно, під час видачі пропонуються платіжні купюри.
Минфин
Ответ администратора
30 ноября 2023, 16:26
Відгук не зарахований (на 30.11.2023).

Дмитрий Шимко
Дмитрий Шимко
21 ноября 2023, 22:42
Ні в якому іншому банку такого не має, там видають нові купюри доларів. Я це явище тільки в цьому банку, та по всій країні, люди про це пишуть. Отже, це схема заробітку окремих високопосадовців цього банку, за яких треба взятися Ценробанку.
22 ноября 2023, 16:58
Це правда!
Недорого Отзывы
Недорого Отзывы
24 ноября 2023, 9:19
Все говорят что в других банках дают новые, а судя по отзывам к другим банкам везде одна и та же проблема
22 ноября 2023, 16:58
Це дуже вигідна позиція банку! Коли я замовляла готівку на купівлю квартири, ваш банк аж дуже швидко знайшов велику суму і нового зразка!!! А коли мені потрібно зняти більш меншу суму, то в касі немає валюти🤣🤣🤣? Ваш банк дурить людей і заробляє на людях. Я і далі буду писати скарги, бо вважаю ваш банк шахраєм стосовно звичайних людей. І якщо комусь буде корисна інформація і вкогось така проблема пишіть відгуки, по приват взагалі заражався!!! При мені жінка сдавала валюту нового зразку, а мені її просто не дали, напевно збирають для свого керівництва, а нас взагалі за людей не вважають!!!
innapcholko
innapcholko
23 ноября 2023, 13:04
Синие купюры покупают по 37.75
Обычные купюры покупают по 37.70
Купюры 1996 года по 37.40
Все остальное — инкассо

Главная / Банки Украины 🏦 / Приватбанк 💰 / Отзывы о Приватбанке 📝 / Не можу зняти гроші з доларової картки