Гроші списалися, але одержувачу не зайшли.

Сергій Т 18 ноября 2023, 20:57
15.11.2023р у 21.50 я поповнював свій мобільний у додатку Приват24 з карти Universal GOLD. Гроші в сумі 185 грн з рахунку списалися, проте мобільний номер так і не було поповнено до цього дня. 17 листопада зателефонував оператору банку, де після нетривалих переговорів мені пообіцяли з’ясувати проблему і передзвонити. Однак вже сьогодні 18.11.2023р об 11:08 зателефонували з номера 0567335040 і сказали, що банк все зробив правильно, гроші перераховані оператору Vodafone. З’ясовуйте у оператора, чому вони до вас не зайшли. Запитую: А як я доведу оператору, що банк зробив операцію, якщо квитанція не роздруковується? Пише: «Помилка. Неможливо відкрити документ, оскільки його пошкоджено». Дівчина відповіла: Ми вам надішлемо квитанцію в Приват24. Проте на даний час квитанцію я так і не отримав.
У мене питання:
1) Що я зробив не правильно?
1) Куди пішли мої гроші?
2) Чому я сам маю щось доводити оператору зв’язку?
19 ноября 2023, 10:23
Вітаємо.
Перепрошуємо за можливі незручності. Ваше питання вже розглядають спеціалісти. Ми прагнемо вирішити його у найкоротший термін. Про результати вас одразу повідомлять. Дякуємо за розуміння.

SergeyNina
SergeyNina
18 ноября 2023, 23:46
Требуйте «квитанцию». С квитанцией пишите в суппорт моб оператора. Те вручную пополнят моб номер. Примечание : со стороны банка транзакция должна быть успешна.

Главная / Банки Украины 🏦 / Приватбанк 💰 / Отзывы о Приватбанке 📝 / Гроші списалися, але одержувачу не зайшли.