Туристична страхівка

obilous 14 ноября 2023, 12:05
100% не рекомендую туристичну страхівку від Приватбанку.
Ситуація наступна. Вчора, 13 листопада, я, через мобільний застосунок приват24, оформила туристичну страхівку на свою неповнолітню доньку. Вказавши повні дані дитини, як застрахованої особи, і свої, як страхувальника і повністю оплативши послугу, отримала на електронну скриньку страховий поліс. Але! В графі страхувальник не було вказано ні моє ПІБ, ні паспорт. Ці графи були повністю порожні. З моїх даних було вказано лише дату народження і ідентифікаційний код. Я почала дзвонити і писати операторам банку і отримала відповідь, що поліс заповнено вірно і щоб я не відволікала їх від обслуговування інших клієнтів. Велике прохання до керівництва банку розібратися у неправомірності видачі таких страхових полісів і компетентності своїх працівників. Зокрема операторів Анни і Євгена, з якими я спілкувалася
14 ноября 2023, 15:00
Вітаємо.
Перепрошуємо за можливі незручності.
Наразі ви можете повторно роздрукувати поліс у Приват24.
Наші фахівці також проаналізують дії операторів під час ваших звернень та при необхідності проведуть роботу, для уникнення подібних ситуацій в майбутньому.
Дякуємо за розуміння!

obilous
obilous
14 ноября 2023, 15:20
Я дуже надіюся, що, в майбутньому, працівники банку не надаватимуть консультацій з питань в яких не орієнтуються. Тим самим негативно впливаючи на репутацію цієї фінансової установи