Банк заганяє клієнта в борги навмисно, щоб нараховувати відсотки

olga2023 13 ноября 2023, 10:56
Приватбанк пробиває чергове дно, Банк шахрай. Банк разом з виконавчою службою, зняли всі кошти з рахунків під 0, і навіть в мінус, а тепер і відсотки на цей мінус нараховують. На питання як можна зняти коштів більше ніж є на рахунку, вони розповідають, що вимоги виконавця виконували 2 різних виконавця, що система відображає не коректно залишки і т.п. і я маю за це платити. Мало того що справа з виконавчою розглядається в суді, тому що виконавець проводить протиправні дії, і не дочекавшись рішення, знімають кошти під нуль, залишаючи без коштів взагалі. Чому клієнт має платити за помилки Приватбанку? У мене немає кредитів в Приватбанку, я про кредит Вас не просила! Банк зробив помилку от і випраляйте, я за це платити не буду! Люди тікайте з цього Банку!!! Шахраї!!!
13 ноября 2023, 11:36
Вітаємо.

Jokets
Jokets
13 ноября 2023, 13:06
Яка помилка? Всі ці питання та незадоволення то ви вже виконавцю висловлюєте.

Главная / Банки Украины 🏦 / Приватбанк 💰 / Отзывы о Приватбанке 📝 / Банк заганяє клієнта в борги навмисно, щоб нараховувати відсотки