Шахрайство Приватбанка, невиконання зобов’язань, обман клієнтів.

fedasvit 12 ноября 2023, 16:32
Я зареєструвався у акції Приватбанку 3% кешбеку за оплату в категорії кафе та ресторани. Mcc- код моєї транзакції підпадає під умови.
Спочатку банк паяв мені мізки, що я зареєструвався після того, як здійснив транзакцію, я довів банку скриншотами, що я зареєструвався на 2 дні раніше. Потім банк мені обіцяв нарахувати кешбек найближчого четверга, — наїбав, ніяких виплат кешбеку не було, потім обіцяно було 09.11.2023 — втретє банк збрехав, поскільки нарахування кешбеку не відбулось, а працівники банку тупо брешуть. Вже пройшло майже місяць.
В кого такі ж проблеми з цим банком, поставте лайк. Чомусь інші банки ПУМБ, МОНО, СЕНС, А-БАНК та інші без проблем і одразу нараховують кешбеки. От тому й немає бажання витрачати гроші з картки привату, бо обман і розвод. Зі свого досвіду — раджу знімати готівку з привату і класти на рахунок в тому банку, де банки дорожать своєю репутацією і відповідають за свої слова.
Можливо хіба що приват тут публічно визнає свою помилку, вибачиться за брехню і публічно мені покладе на рахунок 1000гривень компенсації моральної шкоди, тоді я публічно перепрошу у приватбанку. А поки що в моїх очах це банк — піздабол!
12 ноября 2023, 19:58
Вітаємо.

fedasvit
fedasvit
12 ноября 2023, 16:47
Заявка 75852244 від 26.10.2023 Заявка 77746167 від від 04.11.2023 Переписка в чаті приват-24 від 23.10.2023, від 09.11.2023, від 12.11.2023 та ін. Шкода скриншоти сюди добавити немає змоги
kingcity
kingcity
12 ноября 2023, 21:09
Кешбек по своїх акціях вони нараховують і виплачують, перевірено на собі. Але збої бувають і некомпетентні консультанти у їхній підтримці теж попадаються. Тому, думаю, ваше питання вирішиться і кешбек вам виплатять. От за моральну шкоду не отримаєте нічого, це хіба через суд.

Главная / Банки Украины 🏦 / Приватбанк 💰 / Отзывы о Приватбанке 📝 / Шахрайство Приватбанка, невиконання зобов’язань, обман клієнтів.