Неможливо переоформити авто після лізінгу

mrdubz 8 ноября 2023, 15:30
Отделение по адресу: Запорожье, пл. Инженерная, 1
Ситуація наступна — у 2020 році ми придбали б/в автівку у лізінг через ПриватБанк, пару місяців тому сплатили останній платіж та отримали документи для переоформлення машини на себе. Але в Сервісному Центрі кажуть що майно Приватбанку арештоване та не може бути відчуджене. А саме цікаве що арешт було накладено ще до дати коли ми взяли автівку у лізінг.
8 ноября 2023, 17:39
Вітаємо.
Вже перевіряємо, чим можемо зарадити в цій ситуації. За результатом додатково з вами зв`яжемось.

mrdubz
mrdubz
22 ноября 2023, 16:31
Два тижні тиша. Перевірили? Зняли арешти?
16 апреля 2024, 16:49
У Вас щось вирішили? Чи як завжди 100500 раз вибачились і нічого не зробили?
Анатолій Ільєнко
Анатолій Ільєнко
15 февраля 2024, 9:55
Доброго дня. Підскажіть, будь-ласка, вдалося якось вирішити Вашу проблему з переоформленням автомобіля? Бо маю таку ж проблему…
Сергій Звір
Сергій Звір
11 апреля 2024, 23:06
Доброго дня Ви змогли вирішити проблему?
VictoriaU
VictoriaU
9 марта 2024, 17:07
Та сама проблема. Не можу переоформити авто — банк у списку боржників
16 апреля 2024, 16:47
Та сама фігня, можливо єдиним виходом є це судитися… бляха, ну якого біса? Все вчасно оплачуєш, закидаєш навіть більше, щоб закрити раніше, а тут такий сюрпрайз!!! Я вшоці!!! Ця вся картина змахує на шахрайську схему!!! Робіть щось!!! Бо це пізд#ц!!!
Марія Степаненко
Марія Степаненко
18 апреля 2024, 23:27
Виплатили раніше лізинг,сьогодні приїхали переоформлення автомобіль-а тут відмова!!! Я так зрозуміла,що це не один рік продовжується!Думаю,що таких людей багато.В країні війна,всім дуже важко,відносиш останні кошти,щоб сплатити все вчасно,а тебе просто кидають.Мабуть,потрібно всім обʼєднатися ,одному не варіант,для вирішення проблеми!!! Долучити телебачення,надати справі розголосу,звернутися до фахівців.В мене шок !!!Люди не від солодкого життя оформлюють лізинг,а тут ще й така ситуація.
AnastasiyaOrobe
AnastasiyaOrobe
25 апреля 2024, 15:42
Це просто жах. Обʼїздила вже пів України в надії що хоч десь зможуть переоформити авто . Скрізь відмова . Потрібно робити розголос справи , це просто шахрайська схема. Я збирала гроші по копійкам , щоб закрити лізинг на 2 роки раніше та продати авто, але це не можливо , бо авто не належить мені. Давайте обʼєднуватись , створювати спільний чат , звертатись до суду , розповсюджувати інформацію в соц мережах. Залишаю свій інстаграм — хто має таку ж проблему , пишіть . AnastasiyaOrobey

Главная / Банки Украины 🏦 / Приватбанк 💰 / Отзывы о Приватбанке 📝 / Неможливо переоформити авто після лізінгу