Заблокували рахунок

FarmUkraine 5 ноября 2023, 23:12
Отделение по адресу: Черкассы, ул. Сумгаитская, 24
Мені здається, що необхідно посилити нагляд за цим банком. Роблять, що хочуть.
Отримав повідомлення, що всі мої картки і особисті кошти заблоковано, адже людина написала в підтримку, що я шахрай.
При цьому людина робила оплату від 3-особи, але відразу скинула всі квитанції.
А далі пише в підтримку, що я шахрай.
Звідки вона взяла номер моєї карти? Навіщо робила туди 3 поспіль перекази?
Приват навіть не хоче ні в чому розбиратись. В підтримці відповідають стандартними фразами: Звертайтесь в поліцію, розблокування можливе через суд.
Чому я маю звертатись в поліцію? Якщо людина у якої претензія не зверталась в правоохоронні органи, а лише написала в підтримку привата.
На якій підставі, ви блокуєте мої особисті кошти і не даєте ними користуватись?
Немає жодної постанови суду або інших відповідних органів. Це просто БЕЗЗАКОНННЯ.
Чому НБУ не контролює діяльність банку?
Я пішов в поліцію (відділ кіберполіції), читаю їм те, що пише підтримка привату, вони дивляться на мене здивованими очима і кажуть: чим ми можемо допомогти? Ми таким не займаємось, вам треба в відділення банку.
А відділення посилає до правоохоронних органів.
Єдине, що зробили у відділенні поліції, перевірили мою карту, на яку прийшли кошти. Відповідь: жодних заяв до поліції по цій карті не існує, вона не проходить в жодних відкритих кримінальних чи інших справах.
Питання до Привату: Чому заблоковані мої особисті кошти і я не маю змогу ними користуватись? Можливо від них залежить моє життя.
Ви знущаєтесь?
Взагалі є відчуття ніби шахраї і працівники привату працюють в змові.
Прошу розібратись в даній ситуації
6 ноября 2023, 10:48
Вітаємо. За поданою заявкою раніше, фахівці зв'язувалися з вами та запитували інформацію для врегулювання питання. Наразі банк змушений обмежити співпрацю з вами. І разом з тим, рішення може бути змінено після проведення розгляду справи правоохоронними органами або за рішенням суду. Рекомендуємо вам звернутися до них.

6 ноября 2023, 10:54
Я надав необхідну інформацію, банку цього замало. Повторюю ще раз : в поліції лише посміхаються і кажуть , що нічим допомогти не можуть , звертайтесь у відділення банку.
Ви не відповіли стосовно особистих коштів, які банк утримує незаконно та не дає ними користуватись
natashaGra
natashaGra
6 ноября 2023, 14:59
Тут представитель банка не всегда в смысл вникает- ситуация просто полный сюр
8 ноября 2023, 15:40
Приватбанк — беремо і робимо
8 ноября 2023, 12:21
Вам отказали в обслуживании в банке или заблокировали средства?
8 ноября 2023, 15:35
Обмежений в обслуговуванні, рахунок не може бути розблокований. І не дають вивести особисті кошти та розірвати ділові стосунки.
9 ноября 2023, 17:07
Так это противозаконно, обратитесь к адвокату, это плевое дело, если сумма на счету того стоит.