Отримання готівки

evbaeva 2 ноября 2023, 15:32
Не перший раз роблю замовлення на видачу готівки. Я є клієнтом вашого банку, маю карту Gold. Перший раз звернулась у відділення для отримання готівки, мені запропонували купюри старого зразка або нового зразка пошкоджені (які мали плями на купюрах), у видачі купюр нового зразка мені було відмовлено. Другий раз звернулась у відділення для отримання готівки, мені запропонували знову купюри старого зразка або нового зразка пошкоджені (які мали плями на купюрах), у видачі купюр нового зразка мені було відмовлено. Третій раз звертаюсь до відділення! Касир мені повідомляє, що може видати лише частину від моєї замовленої новими купюрами, а все інше старими, при цьому вона обчислила суму, яку можу мені надати на калькуляторі, з чого я роблю висновок, що замовлена мною сума Є В КАСІ! І я отримала, лише 40% відсотків! Крім цього, кожного разу я стою у черзі понад 1 години, тому, що проживаю у місті Запоріжжі, де лунають постійно тривоги! Не створено жодних умов як для клієнтів, так і для робітників банку!

Ці ситуації призвели до неприємностей та витрати мого дорогоцінного часу.

Як клієнт вашого банку, я сподіваюся на негайний відгук та вирішення цієї проблеми. Я вірю, що ви візьмете це питання під контроль та допоможете відновити мою довіру до вашої фінансової установи.
2 ноября 2023, 17:35
Вітаємо.
ПриватБанк здійснює видачу валюти для фізичних осіб згідно з чинними вимогами НБУ. Всі банкноти без ознак підробки чи значного пошкодження придатні для операцій як купівлі, так і продажу, без жодних обмежень щодо року випуску банкнот іноземної валюти і їх номіналу.
Також зазначимо, що у відділенні Банку видаються купюри, які попередньо пройшли перевірку, відповідно, під час видачі пропонуються платіжні купюри.
У разі, якщо вас не задовольнив стан купюри, ви можете відмовитись її приймати.
Безпека наших клієнтів та співробітників — понад усе. У випадку, якщо лунає сигнал повітряної тривоги —необхідно відразу пройти в укриття. Жоден працівник чи клієнт не може перебувати у приміщенні, доки триває тривога. Бережіть себе та своїх рідних.

KotletaDollarov
KotletaDollarov
2 ноября 2023, 17:36
Это нормально дли привата) Я 2600 снимал с 4−5 попыток в разных отделениях. Снял, но не синими. Не заинтересован банк в завозе неубитой валюты клиентам. Вы еще смотрите их в УФ, там куча пятен может быть которые не видно в дневном свете, не все банковские машинки их выбраковывют
SergeyNina
SergeyNina
2 ноября 2023, 22:04
Лучше ходить с УФ фонариком. Много с дефектами видными в УФ. Я 3000 снимал более месяца.