8anetka8 31 октября 2023, 0:24
Для поповнення віртуального гаманця Kvitum я обрала спосіб оплати переказ з картки на картку. На сайті Portmone я здійснила переказ з картки на надану картку Приватбанку Kvitum у сумі 868 грн., але кошти не надійшли. Звернувшись до підтримки Kvitum мені повідомили що кошти не можуть бути нараховані на мій гаманець Kvitum або повернуті на картку, по тій причині що я робила переказ через термінал Portmone, про що мене попереджали повідомленням на сайті перед операцією — це є невеличке двустрокове повідомлення яке з’являється в якусь мить і більше цієї інформації ніде немає. Надавши квитанцію в якій вказано номер карти ПриватБанку на яку було зроблено переведення, підтримка відповідає… на жаль повернути не можливо.
31 октября 2023, 10:03
Вітаємо.
В описаній вами ситуації банк обмежений у своїх можливостях.
Для проведення розслідування за фактом шахрайства ми рекомендуємо вам звернутися в правоохоронні органи, які можуть отримати за оформленим, відповідно до чинного законодавства, запитом всю необхідну інформацію.
Сподіваємося, що таких ситуацій у вас більше не буде.
Дякуємо за розуміння.

MykolaA
MykolaA
31 октября 2023, 9:35
«Провайдер Kvitum картою ПриватБанка обікрав мати-одиначку» — маємо:
а) злочин
б) злочиннець
в) жертва.
Питання: до чого тут ПриватБанк?
GrugoriyHoland
GrugoriyHoland
1 ноября 2023, 5:36
Появился «эксперт» !
kingcity
kingcity
31 октября 2023, 13:45
Повідомлення, навіть невеличкі, потрібно читати. Часто вони важливу інформацію містять.
Антон ДАнилов
Антон ДАнилов
14 марта 2024, 12:09
НЕ виплачують гроші!!! кидолово! не ведіться!!!
Павел Валерійович
Павел Валерійович
18 мая 2024, 18:21
Скам проект/кидалы 100% не выводятся деньги бан после получения на кошелек 100$+ тех.под. не очем, затягивает решение вопроса переводы на кошелек проходят через дроповые карты, вернуть деньги не получится. если вас кинули они: пишите заявление в: — полицию — кибер полицию ОБЯЗАТЕЛЬНО — Так же кидайте жалобу в плей маркете на программу — На сайт о мошенничестве в реестр — В Польские регулирующие органны на имейл — Так же отзывы визде где только можно и о вашей ситуации. Не поленитесь НУЖНО ЗАКРЫТЬ этоту СКАМ ДЫРУ на территорий Украины с помощью которого кидают людей и они сами же КИДАЮТ всех кто заливает на их кошелёк деньги!!!

Главная / Банки Украины 🏦 / Приватбанк 💰 / Отзывы о Приватбанке 📝 / Провайдер Kvitum картою ПриватБанка обікрав мати-одиначку під час воєнного стану