Жахливий спам

Marinella1988 30 октября 2023, 9:28
Я є клієнткою ПриватБанку з 2011 року. Десь три тижні тому вирішила скористатися їхньою послугою замовлення доставки картки Новою поштою, щоб мати окрему від зарплатної картку; картку отримала, підключила, і з тих пір почався жахливий спам на застосунок приват24 десь по 5−6, а інколи 8−10 разів на день, який дуже відволікає та дратує. Написала в підтримку, щоб відключили цей спам, мені будь повідомлено, що рекламні сповіщення відключено, проте нічого не змінилося, вони продовжилися. Приходять всяка примітивна тупа реклама про те, як користуватися карткою, що можна користуватися Гугл пей, що можна переказувати гроші, що я і так знаю та роблю вже 12 років!!! Написала повторно в підтримку, оператор перевірив, сказав, що рекламні сповіщення вже було відключено і він не знає, в чому причина, але створить заявку на технічний відділ, щоб перевірили. Заявку створив, і сьогодні я отримую тупу відповідь у приват 24, що «рекламні сповіщення було відключено, але лише на півроку «. Ви там щось курите, чи що? Як ви їх відключили, якщо вони продовжують мене діставати та відволікати від роботи ??? Так, я могла б відключити сповіщення від приват 24 взагалі, але тоді я не отримуватиму інформацію про те, що, наприклад, прийшла зарплата. Це просто жах, так спамити. Я так розумію, що додаток Приват24 сприйняв підключення нової картки до мого профілю, як підключення нового клієнта. Тільки сьогодні, зранку, за півгодини таких сповіщень прийшло 4! Як же ви дістали!
30 октября 2023, 15:16
Вітаємо. Приносимо вибачення за доставлені незручності. Наші спеціалісти вже працюють над налаштуванням сервісу розсилки інформаційних комунікацій, щоб уникнути подібних ситуацій в майбутньому. Дякуємо за розуміння!

30 октября 2023, 18:15
Ваші непотрібні сповіщення продовжують приходити та відволікати від роботи. Думаю, буду переходити на інший банк. Бо це неможливо. 10 раз за добу — це інформаційне лайно заважає мені.
31 октября 2023, 13:07
Доброго дня, мені продовжують приходити інформаційні сповіщення про послуги привату, які і так мені відомі, тільки сьогодні за першу половину дня їх прийшло 6! у вас взагалі совість є???