Igorka85 27 октября 2023, 11:55
Доброго дня! Я багато років обслуговувався в «АТ ПриватБанку» як фізична особа. В серпні 2023 року відкрив у Банку рахунок як ФОП. У вересні місяці у додатку Приват 24 для бізнесу було повідомлення про необхідність надати документи щодо здійснення мною діяльності як ФОПа. Мною була прикріплено скан копію 1-го договору та 1-го акту в додатку Приват 24. При цьому підкріпити, ще декілька договорів та актів я не зміг так як в додаток Приват 24 для бізнесу не давав такої можливості та повідомляв що «Ви вже підкріпили документи». Після цього я вважав, що виконав всі вимоги банку щодо надання необхідної кількості документів. В Жовтні 2023 року банк розірвав зі мною ділові відносини як з ФОП так і як з фізичною особою з неясних для мене причин. За телефоном 3700 повідомили, що я не надав документів, а відтак ділові стосунки зі мною припинено. При цьому мої доводи про те, що мене не повідомляли при необхідність надання документів, а ні телефоном, а ні листом на пошту, ситуацію не змінив. Також не змінило ситуацію і моя пропозиція прийти до відділення та надати документи щодо діяльності ФОПа.
Тобто Приват 24 для бізнесу працює не належним чином, або в момент прикріплення документів виник якийсь БАГ.
Банк без попередження та запиту документів іншими каналами зв’язку розірвав ділові відносини.
Банк не надав можливості клієнту після розірвання ділових відносин надати документи, щодо підприємницької діяльності з метою поновлення обслуговування клієнта.
27 октября 2023, 13:04
Вітаємо.
У своїй діяльності банк керується виключно вимогами чинного законодавства України та нормативно-правовими актами Національного банку України, що регулюють відносини в сфері банківської діяльності. Згідно закону 'Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдженню зброї масового знищення' банк, як суб'єкт первинного фінансового моніторингу, зобов'язаний: забезпечувати виявлення фінансових операцій, що підлягають фінансовому моніторингу, до початку і в процесі їх проведення.
На жаль, ваше обслуговування у банку обмежене. При розірванні ділових відношень клієнту надається можливість переказу залишків до іншого банку. Додатково вам буде направлена офіційна відповідь з даного питання.
Для перерахування залишку ваших коштів на рахунку (ах) в банку, вам чи вашому представнику необхідно звернутись до будь-якого відділення банку, маючи при собі:
● реквізити рахунку (ів), відкритого в іншому банку на ваше ім’я;
● документи, що підтверджують повноваження розпоряджатись рахунками;
● документи, що посвідчують особу;
● заяву про перерахування залишків коштів.

Главная / Банки Украины 🏦 / Приватбанк 💰 / Отзывы о Приватбанке 📝 / Не побачив повідомлення в Приват 24 для бізнесу або не зміг завантажити документи = відмивання грошей або незаконна діяльність.