повернення помилково перерахованих коштів

Inet5 24 октября 2023, 15:00
Я є власником гаража у кооператіві «Дружба» і мені треба було сплатити членські внески за користування ним, а також попросив власник сосіднього гаража щоб я сплатив за нього внески.Я не знав реквізитів кооператива, а тому вирішив скористатися послугою приват 24 яку надає банк, а саме указуєш назву підприемства і його місцезнаходження і банк видає реквізити. Мені банк надав реквізити і я 26.09.2023р. здійснив 5 платежів загальною сумою 5124гр. І якже я жалкував що я скористався цією послугою. Зясувалося що банк дав реквізити кооператива з такою назвою але зовсім у другому місті. І почалась моя тяганина. Я вирішив скористаться чатом на сайті щоб повернути кошти помилково перераховані іншому кооперативу. Я у чаті письмово викладав усі підробиці платежів і мені надсилали повідомлення що банк звернеться з запитом на повернення помилково перерахованих коштів, а копію надішлить мені. Така переписка у чаті почалась з 2.10.2023р. Мої пояснення як зазначали уважно читали і обіцяли що ніяких проблем не має направити звернення, а копію мені надіслати.Оці обіцянки продовжувалися до 22.10.2023р. У цей день я знову 5 раз звернувся у чаті з вимогою вирішити моє питання. Представник банку був вказаний як Вадим який попросив мене надати усю попередню переписку з працівниками банку я надіслав йому. Він попросув певний час і вирішив усі мої вимоги.Я розумію що це ще не поверненя коштів але це свідчить про різний фаховий рівень працівників або відношення працівників до клієнтів банку. Як я зясував це був Вадим 296005. Спасибі що ще є такі працівнику у банку.
24 октября 2023, 15:09
Вітаємо.
Наші оператори завжди поруч і готові прийти на допомогу! Та рішення про повернення в даному випадку приймає отримувач.

MykolaA
MykolaA
24 октября 2023, 16:14
@Я розумію що це ще не поверненя коштів @ - гроші повернули ? ??
Чи Вадим лише чемно пообіцяв?

Главная / Банки Украины 🏦 / Приватбанк 💰 / Отзывы о Приватбанке 📝 / повернення помилково перерахованих коштів