Рахунок ФОП в приваті - велика помилка

ffark 19 октября 2023, 19:24
Щиро кажучи, приват — це просто найогидніший сервіс) З любої сторони. Колись з номера 3700 передзвонювали, зараз — хрен. СМС — не приходить, ну «патаму што») Замовив готівку в касі з рахунку ФОП, бо потрібна була в «цей день». Кажуть — немає проблеми, оформлюйте, прийде СМС. День прочекав — нічого. Ввечері пишу в чат — «ваша заявка виконана, готівка чекає (чекала) у касі». Кажу — як так? А де СМС? «Нам шкода, але СМС не завжди доходить»)) Так на шо викоистовуєте канал, який не працює?) Гроші за обслуговування — будьте ласкаві, а сервіс — пошукайте в іншому банку))
2 рахунки ФОП і 1 рахунок ТОВ шукають інший банк)
19 октября 2023, 20:19
Вітаємо.
Нам дуже шкода, що у вас накопичилося стільки негативу, пов'язаного з нами. Ми дуже вдячні за відгук. Він допоможе нам покращити наш сервіс. У разі виникнення питань, наші оператори 24/7 поруч і готові прийти на допомогу.

ffark
ffark
19 октября 2023, 21:41
Ахах) Ваших «операторів 24/7» ще треба дочекатися) Дзвонити на 3700 — лотерея «передзвонять-не передзвонять» — сьогодні з трьох замовлень в різний час передзвонили 1 раз) В чаті взагалі - без півгодини вільного часу навіть не заходь. Про СМС — вже все сказано) Навіть не знаю — чи має сенс щось покращувати))
SergeyNina
SergeyNina
19 октября 2023, 22:23
Смс не приходят. Факт и при чем часто. Ещё уведомления приходят куда попало могут в приложене, могут в вайбер или телеграм могут на емейл рандомно. Сейчас у меня вроде нормально, но случаи частые

Главная / Банки Украины 🏦 / Приватбанк 💰 / Отзывы о Приватбанке 📝 / Рахунок ФОП в приваті - велика помилка