Переказ приватманей

Chenfq 17 октября 2023, 13:21
Переказую з за кордону валюту у доларах, гроші одержувач кладе на валютну картку і наче все добре, до поки не хочеш зняти гроші з картки. Треба зняти велику сумму, видають тільки старими доларами, 20 днів не змогли зняти навіть 2000$, виносять показують старі пошарпані купюри, або пропонуюсь отримати в гривні (курс звісно занижений). Як зняти велику суму своїх грошей я не знаю. Добре що зʼясувалось зараз, змінив Перевод на другий банк, без жодних проблем дають нормальні нові купюри. Знімати можна максимум по 2500$ за раз, тобто якщо мені знадобились гроші зараз, це стало великою проблемою яку не можу вирішити. Рік назад не було такої проблеми, на жаль політики банку змінилась (валютна точно). Наче переказ швидкий, але по факту ви не отримаєте валюту швидко на руки. Розчарований
17 октября 2023, 14:34
Вітаємо.
ПриватБанк здійснює видачу валюти згідно з чинними вимогами Національного Банку України. Всі банкноти без ознак підробки чи значного пошкодження придатні для операцій видачі готівки, без жодних обмежень щодо року випуску банкнот іноземної валюти і їх номіналу. Банкноти доларів США, які були емітовані з 1996 по 2013 рік, знаходяться в обігу в Україні. Виведення з обігу таких банкнот не заплановано найближчим часом.
Також зазначимо, що у відділенні Банку видаються купюри, які попередньо пройшли перевірку, відповідно, під час видачі пропонуються платіжні купюри.
У разі, якщо вас не задовольнив стан купюри, ви можете відмовитись її приймати.