Приватбанк займається шахрайством

peregrint 10 октября 2023, 19:06
Приватбанк привласнює чужі кошти. Замовила готівку на відділення Приватбанку на 06.10.2023. У додатку 06.10.2023 прийшло підтвердження, що кошти готові до видачі. При візиті до каси відділення 06.10.2023 касир відмовилася віддати мені мої гроші. У той же день зателефонувала на гарячу лінію Приватбанку та залишила скаргу на цю ситуацію (№ звернення 15819042). Звернення не опрацьовують, а на гарячій лінію «пудрять мізки» та переносять вирішення питання (вже 5-тий день я не можу отримати свої гроші). 10.10.2023 спеціаліст гарячої лінії Олексій (№ 297307 — з його слів) сказав, що нічим мені допомогти не може, та на запитання «коли я змогу отримати свої кошти» він не дав ніякої відповіді.
Коли я зможу отримати свої гроші, які довірила Приватбанку, як клієнт? Мені це невідомо. Я просто залишилася без грошей. Така бездіяльність Приватбанку та безпідставна відмова в видачі моїх коштів касиром наштовхує лише на думку, що в Приватбанку засіли шахраї. Думаю звернутися зі скаргою на дії Приватбанку до НБУ, або навіть до поліції, тому що ознаки шахрайства Приватбанку на обличчя — «заволодіння чужим майном або придбання права на майно шляхом обману чи зловживання довірою».
10 октября 2023, 20:17
Вітаємо. Приносимо вибачення за отримані незручності та очікування. Ваше питання вже розглядають фахівці. Ми прагнемо вирішити його у найкоротший термін. Про результати вас одразу повідомлять. Дякуємо за розуміння.

jakiro
jakiro
10 октября 2023, 19:34
Замовте на інше відділення
SergeyNina
SergeyNina
10 октября 2023, 21:55
Сделайте перезаказ за другое отделене. Если это доллар значит привезли хлам и кассиру стыдно выдать вам
gogybaunty11
gogybaunty11
11 октября 2023, 10:39
Я вижу скоро банки отойдут в прошлое, уже пользоваться банківськими услугами большие риски , лучше с наличкой, но со спокойной душой

Главная / Банки Украины 🏦 / Приватбанк 💰 / Отзывы о Приватбанке 📝 / Приватбанк займається шахрайством