Шахрайство, списання грошей з карти на сайти продажу квітків

MarIaDun 7 октября 2023, 8:14
5.10.2023 з моєї карти Приват, без повідомлень, присилання кодів підтвердження в смс або додатку були списані гроші, більше 500 usd на сайті продажу авіаквитків Spirit Air декількома платежами. Багато років користуюсь Приват, нічого подібного не було. Саме цю картку перевипустила в липні, почала користуватись в серпні, ніде не світила та не доставала, десь 27 серпня вперше підключила кредитну лінію і саме до неї. Підозрюю витік даних саме з привату. Мені завжди приходять запити підтвердити списання найменших сум, а тут були намагання зробити більше 10 платежів, деякі вдалі деякі ні, і по жодному не було запитів ані в додатку, ані смс з кодом, не приходили смс з списанням сум. Написала заяву на повернення в банк, в кіберполіцію, але дивлюсь на відгуки тут-стає неприємно.
7 октября 2023, 9:42
Вітаємо.
Нам дуже прикро, що ви зіткнулись з такою ситуацією.
Оплата в інтернеті можлива за умови володіння даними картки, як то СVV код і термін дії разом з номером картки. Дану інформацію шахраї могли отримати не тільки з необережності, а й більш витонченими методами (наприклад, камери спостереження на касах магазину і недобросовісні охоронці, ненадійні сайти тощо). Оскарження операцій проводиться банком за правилами платіжних систем. У випадку, якщо при вказаному платежі не був введений 3D-secure пароль (СМС на ваш номер телефону) — шанси оскаржити дану операцію і повернути кошти розцінюються, як високі. Однак хочемо звернути увагу на те, що розгляд подібних справ строго регламентовано правилами платіжних систем і може зайняти від 45 до 120 днів. Ми завжди радимо клієнтам бути уважними і слідувати простим правилам, для чого розмістили на нашому сайті декілька дієвих порад:

7 октября 2023, 9:50
Звичайно, правил безпеки я не порушувала, користуюсь виключно Apple Pay, та перевірила всі транзакції за той місяць, що користуюсь саме цією карткою-не було неперевіреного сайту, лише офіційні і ті, на які я сплачувала роками раніше з інших карт. Якщо передивитись скарги в мережі, зокрема на сайті Мінфіну, в деяких потерпілих з Приват Банку картки були навіть віртуальні, люди знаходились в різних країнах, а те, як проходили списання, сайти, валюта та суми приблизно схожі.
21 ноября 2023, 5:57
Але проблема не вирішена! І коли і отримала листа з питання чи вирішене питання я натиснула «ні», але зараз бачу на сайті що працівником Привату вона чомусь вирішена, нажаль, не в реальному житті. Гроші не повернуті, за шахрайські списання по преміальній карті Приват банка, а на заяви на повернення приходять відмови через «За заявкою на повернення коштів провести претензійну роботу неможливо, дані за транзакцією суперечать коментарям до поданої заявки». В одній заяві відмовлене через те, що «сумма меньше 100 usd» із коментаря співробітника банку. Коментарі до претензій надавав співробітник банку і в мене майже впевненість що вони нічого не роблять для повернення грошей клієнту.
21 ноября 2023, 6:06
З карти були численні списання без жодних повідомлень та запитів на підтвердження, що свідчить про проблеми із безпекою та доступом до даних карток крадіями, бо в моїй історії це співпало із відкриттям кредитного ліміту вперше. Коли ти сам купуєш щось онлайн за 20 гривень, тобі потрібно ввести код, або підтвердити в додатку, а коли крадії списують з твоєї карти скільки можуть, то жодного повідомлення Приват в них не запитує, а після цього або взагалі не готує документи на оскарження, або готує некоректно, і, незважаючи на правила повернення Візи та самого Привату, та обовʼязок банку допомагати клієнтам, на зрозумілу ситуацію, і, як написав сам співробітник банку «високі шанси на повернення» гроші вкрадені через те, що співробітник банку не коректно заповнив або взагалі не заповнив документи на повернення.

USD 39.4 40

USD 39.4 40
Главная / Банки Украины 🏦 / Приватбанк 💰 / Отзывы о Приватбанке 📝 / Шахрайство, списання грошей з карти на сайти продажу квітків