Жахливе обслуговування

0961167833 5 октября 2023, 22:05
Кілька місяців тому відкрила ФОП рахунок Приват.Пізніше так склалися обставини, що мені цей банк не підходив, бо взяла ПРРО термінал в іншому банкові,і втрішила закрити рахунок приват.Звернулася у відділення де раніше його відкривала, Біла Церква.провулок Грузинський 6, там два спеціаліста обслуговують бізнес-клієнтів.Одна спеціаліст геть проігнорувала прохання допомогти в закритті рахунку, сказавши що зайнята.Друга дівчина зразу стала невдоволено виказувати що рахунок недавно відкрили, тепер прийшли закривати.На прохання про допомогу бовкнула що закривайте самі в додатку,і навіть коли я попросила показати мені на моєму планшеті як це зробити, проігнорувала це прохання.Це була п’ятниця,29 вересня, друга подовина дня.Я приїхавши додому не знайшла в додатку функції на закриття рахунку, на другий день намагаламя добитися до розмови з оператором на гарячій лінії, але марно.А в неділю почався новий місяць і нарахувало 250гр.за обслуговування рахунку.В результаті мені допоміг спеціаліст вже з іншого відділення Приват, закривши рахунок сам через комп’ютер, правда я мусила покласти тепер на той рахунок 250гр.нараховані за жовтень.Тепер я сама ніколи навіть не подумаю звертатися в Приват,і іншим не радитиму.Банк, в якому працюють не спеціалісти, а прохані зажрані особистості, а особливо в БІЛІЙ ЦЕРКВІ, провулок Грузинський 6, то не спеціалісти по роботі з ФОПами, а якісь грубі хамки.Жах.
6 октября 2023, 11:01
Вітаємо. На жаль, за даними, вказаними у відгуку, нам не вдалось ідентифікувати вас, як клієнта Банку. Вже звертаємось до вас у особисті повідомлення, для того, аби уточнити ваш контактний номер телефону та деталі ситуації.