Не рекомендую цей банк!

Артем Угримов 20 сентября 2023, 23:55
Спочатку шахраї зняли двічі по $2.10 без шуму та пилу з картки приватбанку. При цьому ліміт на інтернет платежі був встановлений у розмірі $1.00. Я чисто випадково помітив несанкціоновані списання з рахунку коли зайшов переглянути свої рахунки. Як побачив це, то затребував змінити CVV код або заблокувати списання. При списанні навіть смс не надходили і в мене підозра що шахраї у зговорі з банком!
Представники банку мені відповіли що це неможливо і списання будуть далі відбуватися! Можна тільки заблокувати картку. Я заблокував картку і тепер виявляється втратив частину коштів на конвертації! Так як з валютної картки при закритті рахунку переводиться тільки на гривневу картку. Але і це ще не все! Цей довбаний банк десь загубив $48 і тепер вони висять невідомо де і на скільки терміну!!! А завтра курс долара може змінитися не на мою користь. Виводи робіть самі! Я являюсь клієнтом з 2007 року, і тепер налаштований не використовувати цей банк для операцій!
Захист коштів в ньому не надійний, багато обмежень в функціоналі і т.д!!!
21 сентября 2023, 10:34
Вітаємо.
Безпека коштів клієнтів є нашим пріорітетом. Проведення платежів в інтернеті здійснюється в рамках правил, встановлених міжнародною платіжною системою.
Списання коштів з картки без додаткового підтвердження можливе, якщо ви раніше не тільки ввели, а й зберегли дані картки на сайті і дали згоду сайту на подібні списання. Такий спосіб оплати не суперечить правилам платіжних систем. Інтернет ліміт є одним з механізмів, та не єдиним, що допомагає вберегти кошти клієнтів від шахраїв. Він спрацьовує при операціях, що визначаються ризиковими. Якщо ж ви ввели дані картки на сайті і зберегли їх там, дозволивши подальші списання, даний сайт буде вважатись довіреним.
Наші колеги в підтримці на сайті pb.ua зможуть підказати, де/коли оформлювали підписку. Що стосується переказу залишку, перевіримо інформацію та додатково з вами зв' яжемось.

Артем Угримов
Артем Угримов
21 сентября 2023, 13:55
Банк взагалі нічого не може зробити! Чому не можна мою валюту повернути на валютну картку?! Ви мені лапшу вішаєте що це не можливо. Не рекомендую цей банк. Все зроблено так, щоб клієнт витрачав зайвий час та витрачав свої нерви! Та втрачав свої гроші!