Банкомат ПриватБанку не видав кошти, але списав 20000

Volodymyr89 20 сентября 2023, 20:31
Дуже неприємна подія сталась зі мною 15 вересня 2023 року під час зняття коштів з карти монобанку в банкоматі Приват за адресою м. Київ, Миколайчука 13а. Знімав доволі крупну суму в розмірі 20 000 грн, гроші були потрібні терміново та «на зараз».
Банкомат нового зразку, який объєднаний з терміналом та вміє приймати готівку пачками, розташований при відділенні Приватбанку. Після того, як я пройшов авторизацію в банкоматі, ввів потрібну суму та натиснув «Підтвердити» банкомат почав активно гудіти приблизно 2−3 хвилини, вже тоді мені стало зрозуміло, що щось йде не по плану, та не відходячи від банкомату я почав дзвонити оператору через додаток Приват24, що завдяки «Інтелектуальним» роботам мені вдалось теж не з першого разу, відійти від банкомату та зайти у відділення спитати я не міг. Після 4−5 хвилин «роботи» банкомат повернув картку та на табло був напис: Сталась помилка, операція відхилена та кошти не видані. Ваші кошти повернуться на рахунок на протязі 30 хвилин. Саме в цей час мене з'єднало з оператором, я йому розповів цю ситуацію, він тільки спитав повернув банкомат картку чи ні, почувши, що карта іншого банку сказав — не нервуйте, гроші повернуться на протязі 30 хв, але якщо не повернуться — телефонуйте в банк, який видав картку. На табло був напис: Банкомат тимчасово не видає та не приймає готівку, та вказані адреси найближчих. Але через годину, коли я проходив поряд з ним все вже працювало, що вселяло надію на швидке повернення.
Якщо б так і було, цей негативний відгук про ПриватБанк не був би написаний. Одразу же я подзвонив в підтримку Моно, вони зафіксували заявку, після чого написали, що чекати згідно регламенту треба 12 днів, якщо кошти не повернуться автоматично — відправляють документи на повернення в платіжну систему. Сьогодні 20.09 підтримка сама зі мною зв’язалась та написала, що кошти автоматично вже не повернуться та вони відправили заявку в платіжну систему, що означає, що приват остаточно списав кошти. Тільки першу відповідь від платіжної системи треба чекати до !!!60 діб!!!
На даний момент я вважаю, що ПриватБанк — шахраї, якщо банкомат зафіксував автоматично, що кошти не видано, це повинно бути в його логах, та ніякої інкасації не потрібно, але в будь-якому випадку за 5 днів біля відділення вона вже мала статись. Все тому, що Приват чхати хотів на клієнтів інших банків, які користуються їх банкоматами, підтримка відповідає шаблонно — нічого не знаємо, дзвоніть в моно. В мене є карти привату, але якщо ця ситуація не вирішиться в найближчий час, вони будуть останніми. Почекаю ще тиждень та буду писати заяви на шахраїв всюди де можна, я не готовий давати банку безоплатний депозит навіть на 60 діб, такі речі повинні відбуватись автоматично, не 2000 рік на дворі. Простими словами вони просто вкрали 20 000 грн (20180 разом з комісією), а повернуть вони їх чи ні, буде залежити від платіжної системи, дуже дивно що такі питання розглядає не ООН або уповноваженний з прав людини (жарт).
До моно претензій не маю, вони моїх коштів не крали, заявку обробили швидко, але це поки що слова, хвалити буду після того, як побачу результат на своїй картці.
21 сентября 2023, 9:46
Вітаємо.
Нам дуже шкода, що в зіткнулися з такою ситуацією. Ми готові посприяти в її вирішенні й надати всі необхідні дані. Оскарження операції проводиться згідно правил міжнародних платіжних систем (chargeback). Через банк, що випустив картку.

20 сентября 2023, 21:06
Не снимайте более 10 к за один раз. Эти терминалы — банкоматы выдают и принимают купюры от 50 гривен и при такой сумме элементарно происходит сбой Эти банкоматы — терминалы инкассируются очень редко и сотрудникам банка для выявления сбоя нужно детально изучать логи. Быстрого возврата не будет. Минимум неделя-две. Хоть бы смогли выявить сбой и вернуть вам деньги. Часто бывает так что банк не может выявить сбой. Удачи вам
20 сентября 2023, 21:09
50 *200 = 10к. Если вы снимали 20к и банкомат начал выдавать купюрами по 50 не миксуя купюры разных номиналов это 100 % сбой будет.
20 сентября 2023, 22:11
Дякую за адекватний та оперативний коментар, не знав про такі обмеження та наївно сподівався, що якщо він не може їх видати, він попередить про це до того, як спише кошти, або реально одразу їх поверне, а не через 3−5-60−120 діб. Як на мене ця недоробка неприпустима в банкоматах найпоширенішого державного банку країни, для цього навіть професія є ціла — тестувальник. Чомусь в банкоматах старого зразку ти не можеш зняти 100 гривень, якщо мінімальний номінал в наявності 200, і нічого списувати з тебе не будуть. Зараз фактично сиджу в інформаційному вакуумі, який складається з ігнору і відписок привату та обіцянок моно. Іншим раджу не повторювати моїх помилок та знімати маленькими сумами, автоматизації в приваті для таких випадків немає ніякої, та повернуть добровільно кошти чи ні ще не факт. За 60 діб може й записів за камери не залишиться, що він дійсно нічого не видав, а логи вам звісно ніхто не покаже.
Руслан Новиков
Руслан Новиков
20 сентября 2023, 22:59
Тут уже было не сколько подобных историй. когда снимали с приватовских банкоматов, с карт других банков. через 60 дней они вам скаут что все логи проверили и согласно им деньги вы получили. доказать обратное не возможно. они этим пользуются.
меня в апреле ограбили на 4800 при пополнении карты моно. деньги ни кто не вернул.
6 октября 2023, 14:44
Дякую всім причетним, 05.10 диспут був виграний та кошти були повернуті в повному обсязі. Не повторюйте моїх помилок та не знімайте за раз такі великі суми.

Главная / Банки Украины 🏦 / Приватбанк 💰 / Отзывы о Приватбанке 📝 / Банкомат ПриватБанку не видав кошти, але списав 20000