Списання коштів.

MrDjekson 19 сентября 2023, 22:06
Передісторія. В мене був баланс умовно кажучи 32000 грн. Потім прийшов виконавчий лист і мені арештували частину коштів на суму 22100. Я завжди бачив цю суму в залишку але на головній сторінці приват24 мені відображало тільки 9900, тобто 32000- 22100. Через деякий час в мене було примусове списання коштів на користь виконавця на сумму 22100 і в залишку бачу вже 9900. Поки все добре. Але через 10 хвилин мій баланс на головній сторінці мені показує -18900 а через дві хвилини-16900. Коли я перевіряю залишок після виконання останньої операції мені показує мій залишок 9900 грн. Але карткою користуватися не можу бо баланс на головній сторінці -16900 грн. Тобто 22100−16900= 39000 грн. На мій запит до банку пояснити куди поділися ще 16900 грн відповідь одна «звертайтесь до виконавця» хоча є квитанція тільки на списання 22100 грн. І квітанцію на списання 16900 грн. банк не може надати. Тобто банк не володіє інформацією куди поділися мої кошти з мого рахуноку. Прохання розібратися з цим питанням!
20 сентября 2023, 9:15
Вітаємо.
Після надходження до Банку постанови про зняття арешту, кошти, що були зарезервовані для списання під час накладання цього арешту, будуть автоматично повернені на рахунок.