Проблеми з отриманням інформації після закриття рахунку в банку

AngelaSvit 18 сентября 2023, 16:44
В минулому місяці закрила свій рахунок в вашому банку. Після закриття рахунку я втратила доступ до Приват24, і мені не вдається авторизуватися як клієнт банку через службу підтримки. Знаходячись за кордоном, я не маю можливості звернутися в відділення банку. Я не розумію, яким чином я можу отримати довідку про закриття рахунку та виписку з цього рахунку.
18 сентября 2023, 17:32
Вітаємо.
Для зручності та заощадження вашого часу, при зверненні в підтримку, ми пропонуємо вам обрати ваше питання в автоматизованій формі, де ви відразу можете отримати відповідь на ваше питання. Або описати ваше питання у повному обсязі та далі діяти по підказкам вашого помічника.
Наші оператори поруч 24/7!

18 сентября 2023, 17:46
Дякую за інформацію, але перш ніж писати відгук тут, всі запропоновані Вами методи зв’язку вже були використані. А «заощадження вашого часу» виглядає як знущання, бо відповідь на своє питання я не змогла отримати ні відразу, ні через тиждень.
Після вибору необхідного пункту в автоматизованій формі обов’язковим є підтвердження особи. Однак ваша система не ідентифікує мене як клієнта банку, тому далі я не можу отримати жодної підтримки.
Jokets
Jokets
19 сентября 2023, 7:01
А мізки навіщо? Система приват24 для КЛІЄНТІВ, ви не клієнт банку то куди ви намагаєтеся ломитися? Ваша дорога то відділення банку
27 сентября 2023, 23:20
Дякую за Вашу експертну та важливу думку. Якби Ви ще і читали уважніше, то помітили, що я вказувала в повідомленні, що знаходжусь закордоном. Відповідно фізичної можливості відвідати відділення не маю. Тим більше такий не складний запит, як надання довідки про закриття банківського рахунку не має викликати стільки перешкод. Принаймні маю досвід з іншими банками України, де це вирішувалось без таких ускладнень.
Крім підтримки клієнтів також відправила письмові запити на електронні пошти, вказані як контактні для зв’язку. На жаль безрезультатно.

Главная / Банки Украины 🏦 / Приватбанк 💰 / Отзывы о Приватбанке 📝 / Проблеми з отриманням інформації після закриття рахунку в банку