Розірвали договір

eliseeva21 18 сентября 2023, 16:39
Сьогодні банк розірвав зі мною договір, пояснюючи це тим, що надсилали повідомлення про те, що потрібно підтвердити шлях надходження коштів на рахунок. В мене відкрита карта для донатів, всі збори і витрати я публікую в соцмережі, але як волонтер я не зареєстрована. Тнлефоную в підтримку, консультант говорить, що я можу зараз надіслати фото звітів, подяк від військових та госпіталів, фото запитів від військових і банк протягом доби опрацює інформацію і поверне мені рахунки. Надсилаю. Підтримка на все це пише мені «що це? Нам нічого надсилати не потрібно, треба було раніше». Телефоную ще раз в підтримку, відповідають, що ніякого шансу на розблокування немає. Телефоную втретє і мені говорять «банк розгляне вашу ситуацію і зв’яжеться з вами протягом 7ми робочих днів»
Я так і не зрозуміла, чи питання якось вирішиться??? Всі дають різну інформацію. Раніше була задоволена банком, не мала нарікань. Але після сьогоднішнього випадку…дуже неприємно, що банк не йде назустріч клієнтам.
18 сентября 2023, 20:34
Вітаємо.
Вже перевіряємо, чим можемо зарадити в цій ситуації. За результатом додатково з вами зв`яжемось.

Руслан Новиков
Руслан Новиков
18 сентября 2023, 18:40
Правильно что разорвали
вас так званих «волонтеров» в военное время нужно к стенке ставить без суда и следствия!
С жульем, допустим, нужно бороться!
eliseeva21
eliseeva21
19 сентября 2023, 10:29
Наголошую про те, що всі звіти та чеки, запити і тд я можу надати в оригіналі в банк. Купа волонтерів не зареєстровані, але це не заважає робити все для фронту.
Jokets
Jokets
19 сентября 2023, 7:04
Ви волонтер але не зареєстровані? Таку пісню можна і зрозуміли би люди на початку війни повномасштабної, але зараз коли минуло 1.5 роки — ваші дії абсолютно тупі, то чим винен банк? Чому вам повинні вірити ?
VictorR
VictorR
19 сентября 2023, 19:48
Ну все правильно бюрократія зараз це те що нас зробить сильнішими і допоможе ЗСУ. Якщо є всі звіти і подяки, то людина могла допомогати фронту і так. І наголошу що існує 62ст.конституції де зазначається що всі сумніви трактуються на користь людини. Є хоч якісь аргументи що людина шахрай. Ні то й мовчи, бо якщо ми на власне законодавство плюємо чим ми кращі за русню?