Подвійна комісія при оплаті комунальних

Катерина Захарчук 14 сентября 2023, 9:43
При поповненні мобільного рахунку з карти універсальна, на 150 грн, була утримана комісія 4 грн. Але на моє здивування, знято було додатково 1,54 (1%), який не відображається в жодній квитанції!!! Оператор кол центру Альона, не надала вичерпної інформації на питання, чому не відображається в жодній квитанції та відколи запроваджена додаткова комісія, а тупо кинула трубку! Плєвать Банк, пробив чергове дно! Не те що не рекомендую користуватись данним банком, а навіть застерігаю — тримайтесь подалі того ДноБанку!
14 сентября 2023, 10:52
Вітаємо.
При поповненні мобільного в Приват24 від 100,01 і більше — 4грн комісія.
Додаткова комісія 1% при використанні кредитних коштів.
Інформація також відображається на етапі створення платежу в Приват24.
Обов'язково перевіримо консультацію оператора, що була вам надана, та зв'яжемось з вами додатково.

Катерина Захарчук
Катерина Захарчук
14 сентября 2023, 20:38
Тавишо?) Якщо я поповнюючи рахунок з дебетної карти, комісія — 2грн, якщо з кредитної - 4 грн (бо використовуються кредитні кошти). То хіба 1% то не повторна комісія за одну і ту саму дію?) І друге, важливіше питання: чому у виписці квитанції на НІДЕ НЕ ФІГУРУЄ ця утримана комісія?!! Тобто поповнення рахунку 150 грн — є, комісія 4 грн — є, а от про «додаткові» 1,54 ЖОДНОГО фінансового сліду! Я ВИМАГАЮ виписку, в якій зазначений рух кожнісінької моєї копійки, бо інакше це — крадіжка! Ви навіть ЗБРЕХАЛИ, що телефонували мені сьогодні, хоч жодного пропущеного в мене нема. Дно — і є дно, що скажеш…
OkeyDoki
OkeyDoki
14 сентября 2023, 22:18
Ну так чего не понятно,
две комиссии потому что первая за услугу, вторая за использования кредитных средств при оплате этой услуги . почему комиссия сразу не отображается потому что банку надо время на обработку. и во время обработки если используется кредитные средства он начисляет доп комиссию за использование кредитных средств.

по поводу выписки сделай ее через мин 30 и увидишь финальную сумму + комиссию за услугу пополнение.

Главная / Банки Украины 🏦 / Приватбанк 💰 / Отзывы о Приватбанке 📝 / Подвійна комісія при оплаті комунальних