Подяка операторам Приватбанку

olgaolenka59 9 сентября 2023, 16:05
Бажаю вам доброго дня!
Я, Щербак Ольга Іванівна, від щирого серця хочу сказати велике ДЯКУЮ працівникам-операторам Приватбанку.
У будь який час, зателефонувавши до Приватбанку, ваші оператори допоможуть у вирішенні проблем. Ось і вчора, 08.09.2023 року о 2110 я телефонувала до банку. Оператор (на жаль не пам’ятаю її ім'я) допомагала мені зробить електронний підпис в Приват24. Дякую їй за це. На жаль я пошкодила його. Тому сьогодні 09.09.2023р. я тричі дзвонила у Приватбанк. Тричі мені допомагали ввічливо і зі знанням своєї справи. Я дуже вдячна усім операторам за їх знання і допомогу.
Окремо хочу подякувати оператору Анастасії з якою я спілкувалась 09.09.23 у 11−22. Дуже ввічливо, грамотно, витримано вона пояснила мені, як зробить, що за чим, як ввести файл і пароль електронного підпису до пенсійного фонду України. Велике дякую Вам, Анастасіє, за Вашу витримку, за Вашу людяність, бажання допомогти. Зробила з першого разу.
Велике дякую оператору Катерині, яка сьогодні 09.09.23р о 1555 дуже допомогла мені зайти на сайт Мінфіну. Вдячна Вам, Катерина, дай Боже Вам всього, чого хоче Ваше серце!
ДЯКУЮ! ДЯКУЮ! ДЯКУЮ!
Дякую усім вашім операторам. Нехай ваш банк процвітає! Миру вам, злагоди і Перемоги Україні! Завжди з вами.
09.09.2023р Щербак Ольга Іванівна., м. Одеса (ВПО).
9 сентября 2023, 16:53
Вітаємо.
Наші оператори завжди поруч і готові прийти на допомогу!