Ненайдійний банк

Вікторія Олійник 7 августа 2023, 18:17
З моєї карти шахраї списали 4171$ 9-ма платежами протягом 9-ти хвилин і ПриватБанк не може з цим нічого вдіяти, я подала заяки на повернення коштів у звʼязку із шахрайством, їм мали опрацювати до 120-ти днів, проте заявки були закриті за декілька днів у звʼязку із ти, що по їх правилам все пройшло чесно і начеб-то було підтвердження по 3DSecure. Можу одразу сказати, що на цій карті у мене ніколи не було підписок та стояли ліміти, але чомусь коли грабіжники списували кошти, то ці ліміти взагалі не працювали. Із сповіщень мені прийшло тільки останнє, коли вже було недостатньо коштів для чергового списання. Хоча якби прийшло перше, то можливо б у мене був час, щоб заблокувати карту і зберегти частину грошей. Поспілкувавшись деякий час із різними менеджерами, виявилося, що таке трапляється часто і банк про це знає, проте не може нічого з цим вдіяти (чи все ж таки не хоче?). Коли ви здійснбєте оплати на сайтах і вказуєте дані карти, то шахраї отримують токен оплати і він записується як підписка, хоча у вашій історії це буде відображено як разовий платіж. Після чого завдяки цьому токену шахраї запросто списують всі гроші із вашої карти.
ПриватБанк, якщо ви все ж таки не можете захистити права та кошти своїх клієнтів, то могли хоча б попереджувати їх про те, що у вашій системі така діра.
Найгірший досвід, нікому не рекомендую користування цим банком.

Для хоча б мінімального підтвердження слів, залишу тут ID заявок.
2632092, 2632093, 2632094, 2632095, 2632096, 2632097, 2632098, 2632099, 2632100
7 августа 2023, 19:25
Вітаємо. Нам дуже прикро, що виникла така ситуація. Оплата з картки в інтернеті можлива за умови володіння даними картки, як то СVV код і термін дії разом з номером картки. Оплата в наземних торгових точках проводиться з присутністю картки або безконтактно через телефон з прив'язаною до гаманця карткою, що також вимагає мати доступ до картки чи даних, які відомі лише її власнику. На жаль, з боку платіжної системи оскаржити операцію неможливо у випадку, якщо при оплаті був введений 3D-Secure пароль або транзакція була проведена за присутності картки, оскільки така операція вважається підтвердженою.
Ми завжди радимо клієнтам бути уважними і слідувати простим правилам. В деяких ситуаціях клієнти самі потрапляють на гачок шахраїв та щоб такого не сталось ми розмістили на нашому сайті декілька дієвих порад:

SergeyNina
SergeyNina
8 августа 2023, 0:27
У привата не работают интернет лимиты. Да, если есть подтверждение по 3d secure то оспорить такую транзакцию невозможно. Да, у привата дырки в безопасности и это было ещё до войны и часть дырок в безопасности так и не закрыта. Увы настройки запрета оплаты без 3ds и запрета любых интернет оплат решили бы эту проблему
Руслан Новиков
Руслан Новиков
11 августа 2023, 18:33
Если у вас в прихвате на карте лежит овер 4000$ то для вас видимо это копейки. забыть и простить.
вот меня прихват ограбил на 4800гр я уже давно плюнул