Заблокували карти за перевищення доходів

Didovska 7 августа 2023, 17:41
Знаходжусь в декретній відпустці, треба було відкрити на свою голову рахунок в Приватбанку, щоб отримати пакунок малюка і зробити картку юніор для старшої дитини. Отримую соціальні виплати та допомогу з безробіття, але на карту Ощадбанку, для зручності оплати в інтернеті та сплати комунальних, перекидала гроші на приват. Також туди отримувала перекази від родичів та чоловіка. Загальний оборот карти не перевищував 5−7 к. Щоб розблокувати мені разів з 10 скидали перелік документів типу скиньте довідку з роботи і т.д. Кожен новий спеціаліст «ознайомлювався» з моєю справою і писав про довідку з роботи, якої я не маю. Скидала довідку Ок-5, довідку отримання позики, яка їм здалася сумнівною, все не те…Писала від руки про отримання коштів та кожен раз приходила все нова і нова форма про розблокування. Вже дістало, вирішила, що обслуговування в цьому банку не варте біганини по всіх соціальних інстанціях для збору папірців і запитала, що маю зробити для закриття рахунків. Отримала відповідь, що я не можу навіть закрити рахунки в цьому всратому банку!!! Допоки сам банк не розірве зі мною ділові відносини🤦. Це 0 з 10, а спеціалісти підтримки взагалі зашквар. Помилки, ігнор та й годі…
7 августа 2023, 18:24
Вітаємо. Приносимо вибачення за отримані незручності. Вашим питанням вже займаються спеціалісти, за результатами їх роботи з вами буде проведено зворотній зв'язок.

SergeyNina
SergeyNina
8 августа 2023, 0:30
При таких оборотах скорее всего вы попали под рандомный финмониторинг. Справка ок-7 обычно достаточно в таких случаях
Didovska
Didovska
8 августа 2023, 14:11
Так, я в курсі про фінмоніторинг, скидала вже довідки разів з 5, приходить відповідь про опрацювання протягом 1 робочого дня в чаті і одразу в сповіщення пише, що документи не пройшли перевірку 😒. Зареєстрували звернення, дали номер заявки, а такого звернення немає🤦. Це все вже 2-й тиждень, на питання що не так, що ще треба, все починається з початку.

Главная / Банки Украины 🏦 / Приватбанк 💰 / Отзывы о Приватбанке 📝 / Заблокували карти за перевищення доходів