Неможливо отримати в касі USD в нормальному стані

club777 30 июля 2023, 16:17
Коротко: готівкового долара в норм стані в касах банку у Львові немає, за 2 тижні в більш-менш норм стані вдалось зняти всього 200USD старого зразку.
Клієнти косяками щоденно приходять в касу за своїми грошима, ім демонструють долари в жахливому стані (які потім в обміннику точно не приймуть!), клієнти відмовляються отримувати такі купюри, розвертаються і приходять в тим самим питанням в касу на наступний день… І так по колу.

Відповідь на відмазку банка тіпа «які купюри нам здають клієнти — такі гроші ми видаємо в касах»: банк може (навіть в норм країни мав би!) не тільки барижити на комісіях, але й проводити інкассо (як варік для голд клієнтів, ЗСУ, пенсіонерів і т.д. — без комісії), вкласти власні кошти (а доходи банку це дозволяють), позбирати старі/зношені купюри і літачком завезти їх на обмін в USA
Замість того, найбільший банк країни, включає окуня і генерує відмазки озвучені вище

Номери заявок замовлення готівки (фактчєкінг)
17−07−2023 29492789
18−07−2023 29513246
19−07−2023 29529140
20−07−2023 29540973
21−07−2023 29563039
26−07−2023 29626578
27−07−2023 29646644
28−07−2023 29662736

пс. Приват завжди був дном, але банку вдаєть покращувати свої результати і пробивати дно все глибше!))

Зміст того посту (може комусь зроблю корисну справу): при можливості, уникайте Приватбанк, т.я це банк, який: барижить персональною інфою, блокує карти без поводу, має величезні комісії, створює черги в касах, ну і тепер той цирк з видачею доларів!
30 июля 2023, 20:10
Вітаємо.
Нам дуже прикро, що у вас склалась така думка про нас.
У відділеннях проводиться видача як купюр, прийнятих й перевірених касиром при проведенні операцій, так і купюр, наданих інкасацією в банк, які в свою чергу попередньо також пройшли перевірку. Зауважимо, що під час видачі пропонуються платіжні купюри і усі банки працюють з доларами нового та старого зразків.
Якщо у вас залишились невирішені питання, ви завжди можете звернутись в наш чат підтримки на офіційному сайті Банку privatbank.ua

SergeyNina
SergeyNina
31 июля 2023, 1:11
Напишите жалобу в нбу. НБУ успешно отчитывается что проблемы нет и все очень хорошо. Больше жалоб быстрее решат проблему. Не берите хлам.
spam2023
spam2023
1 августа 2023, 10:26
Я писал в нбу, у них есть электронная приемная. Пришел ответ на два листа а4 с ЭПЦ. Суть — НБУ не влияет, можете идти на . суд.
31 июля 2023, 9:49
Ну і як звичайно, «иксперти» привату відповідають заготовленою відмазкою.

Скаргу в НБУ залишив, що і всім раджу, бо це вже реально цирк якийсь.
OkeyDoki
OkeyDoki
31 июля 2023, 16:26
Ну оставляй ты же знаешь что согласно ДКБО в банке не указана именно выдача новенькими купюрами. на что оставляешь жалобу не понятно))
1 августа 2023, 10:24
Про новенькі ніхто і не каже. Я кажу про належний стан купюри в цілому, без різниці який то рік. А коли втюхують шлак в плямах і потертостях, який потім сам банк не хоче брати на обмін, а валютчики/обмінники забирають по набагато меншому курсу або взагалі відмовляються брати, то це зовсім не діло.
Инна Тихая
Инна Тихая
31 июля 2023, 23:49
Сколько можно писать автоотмазку? Вы же знаете о проблеме, ну пролжаете навязывать хлам клиентам. Приват, решайте проблему, кто у вас эти депозиты будет открывать. Забрать депо и забыть про ваш банк, как страшный сон.
1 августа 2023, 17:11
Полностью согласна! Я больше не положу свои деньги на Депозит в Приват
1 августа 2023, 16:20
В мене така ж ситуацiя сьогоднi. В касi хлам видають, при тому, що на Депозит я клала хорошI доллари. Тобто Приватбанк користуеться моими норм баксами, а при поверненнi депозиту хоче втюхати старi, зношенI купюри. Доки триватиме цей безлад i доки Приватбанк буде знущатися над вкладниками???

Главная / Банки Украины 🏦 / Приватбанк 💰 / Отзывы о Приватбанке 📝 / Неможливо отримати в касі USD в нормальному стані