Суцільне розчарування, а не банк

Олександра Сергіївна 29 июля 2023, 0:45
Ставши жертвою шахрайства, а саме 18 тис грн., саме стільки в мене вкрали з рахунку кредитної карти. Я звернулась в банк для вияснення і повернення своїх коштів. Під час розмови працівник лінії мене чемно вислухала, подала заявку на повернення коштів. І сказали чекати відповіді
до 120 днів. Також повідомила що шахраї провели авторизація моєї карти з використанням номеру, терміну дії і cvv кодом на певному сайті. Й після цього банк авторизував і відніс його до «безпечних сайтів» чим саме дав зелене світло шахраям. Мені не приходили ні коди з смс, ні дзвінки для підтвердження, ні ліміти по карті не спрацювали (що добило мене остаточно, бо я встановила 100 грн.). Згідно відповіді банку, після авторизації карти на сайті з неї можна списувати будь які суми, і до одного місця ті ліміти. Це взагалі не налазить на голову!!! Скажіть де безпека банку??? Чим ви зайняті??? Якщо дозволяєте таке. До крадіжки з карти у мене був ще свій борг й загалом у мене 36 тис. Я стала шукати варіанти вирішення, бо % по боргу ростуть з повної суми. І платити мінімальний платіж з тої суми мені вкрай дорого.Й звернулась з проханням реструктуризації (розбивка суми рівними частинами). На що отримала відповідь, що мушу стати злісним не платником щоб отримати таку подачку від банку! Хотіла навіть взяти «кредит готівкою» в тому ж Приватбанку. Й тут суцільне розчарування, бо під час звернення я заблокувала кредитку і не збираюсь її розблоковувати.Відділ по кредитах анулював після цього усі доступні мені ліміти. А відновити до того рівня що було вони не можуть (((. Так триває вже майже місяць моїх поневірянь. Банк свідомо заганяє мене у боргову яму! Коли я питаю у працівників банку що вони можуть запропонувати мені щоб якось вирішити питання, то ті розводять руками. Довіри до банку «0». Навіть ворогу не побажаю звертатись в ПриватБанк. Тож якщо вам не шкода своїх нервів, себе й своїх коштів, то ласкаво просимо в ПриватБанк.
29 июля 2023, 9:49
Вітаємо. Нам дуже прикро, що виникла така ситуація. Бачимо, що ваше звернення було опрацьоване, і за результатами було проведено зворотній зв'язок. Окремо зауважимо, що Банк працює над спрощенням умов кредитування, однак наразі операція реструктуризації боргу за кредитною карткою «Універсальна» доступна лише для клієнтів Банку із простроченою заборгованістю.

Volodymyr253
Volodymyr253
29 июля 2023, 3:11
Це якась загальна проблема у приватбанку. Цікаво це халатність служби безпеки чи якийсь умисел/співпраця з шахраями? Перегляньте останніх 20 відгуків і знайдете не один такий відгук (у тому числі мій), де банк без жодного підтвердження дозволяє шахраям знімати гроші. У мене 19 липня протягом 40 хвилин кількома платежами, шахраї купили послуг на іншому сайті більш як на 37 тис грн з кредитки (і все це у в'єтнамській валюті), а банк не те що запит на підтвердження платежів не надіслав, а навіть не надіслав ніяке повідомлення, що гроші знято.
29 июля 2023, 11:06
У меня мошенники сняли 2000 $, без подтверждения и без моего разрешения, карту сразу заблокировали,это было когда мы были с ребенком в другой стране,мы остались без денег и без карты благодаря приват банку, где была безопасность банка это вопрос к банку,но думаю её там вообще нет,такие истории каждый день и их все больше и больше, перешла в моно банк пока не жалуюсь.
30 июля 2023, 16:44
Банк компенсировал вам утраченные 2000$ ??
31 июля 2023, 16:51
Конечно нет, я написала заявление в кибер полицию, но уже 5 месяцев ни ответа ни привета.
SergeyNina
SergeyNina
30 июля 2023, 0:01
У привата не срабатывают интернет лимиты. К сожалению это стало причиной прекращения использования мною карт приватбанка. Из-за несрабатывания интернет лимитов можно очень сильно попасть на деньги
30 июля 2023, 16:49
Попробуйте взагалі не виплачувати нічого пару місяців — такі дії мотивують банк до пошуку компромісних рішень