ПриватБанк краде грошове забезпечення у військових

1979mmv 27 июля 2023, 19:23
Мені військова частина зарахувала грошове забезпечення і випадково у коментарях до платежу я побачив, що банк зняв за зарахування комісію. Мої звернення до служби підтримки банку ситуацію не вирішили. Банк чомусь вважає, що військова частина не грошове забезпечення мені перерахувала, а щось інше. Хоча що саме пояснити не можуть. Раджу всім військовим перевірити, може і у них банк краде кошти. При цьому, в умовах користування карткою зазначено, що за зарахування грошового забезпечення комісія не списується.
27 июля 2023, 20:12
Вітаємо.
Розуміємо ваше невдоволення, та якщо поповнення вашої картки було проведено як нецільовий платіж, утримується комісія, відповідно до тарифів картки. Наразі це 0,5% від суми (та не більше 50 грн). Рекомендуємо уточнити в бухгалтерії, чому в такий спосіб вам переказані кошти.
Полезный комментарий
SergeyNina 28 июля 2023, 1:24
Если бухгалтерия провела платёж как нецелевой то комиссия 0,5% и отменить её нельзя. Просите чтобы бухгалтерия исправила ошибку иначе будете платить комиссию

27 июля 2023, 22:34
Я повторюю, що бухгалтерія вказала у поясненнях до платежу, що це грошове забезпечення. Йому саме банк визначив його, як не цільовий платіж відомо лише банку. Які ще в мене з військовою частиною можуть бути стосунки? Вони що, можуть мені грошовий подарунок зарахувати на карту? Все, що вони можуть мені зараховувати відноситься до категорії грошове забезпечення.
28 июля 2023, 7:14
Напевно голова вже зовсім не працює. не банк визначає, а статус грошей ставить відправник — ваша в/ч. Вони не провели виплату як цільове зарахування, а поставили матеріальне допомога наприклад. Але ви же чуєте різницю в слова ЗАРПЛАТА і грошова допомога? Тому перш ніж писати щось краще ну почитайте ви спочатку як це працює же
30 июля 2023, 8:47
Все, що надходить від військової частини це моя заробітна плата (так у цивільних називається). Я можу компенсацію отримати за харчування чи відпустку, це також моє грошове забезпечення, це передбачено моїм контрактом з військовою частиною. А те, що банк якось по-іншому це трактує, то це вже крадіжка
27 июля 2023, 22:37
Не розумію чому позначено, як вирішено проблему, нічого не вирішено
Moderator
Moderator
28 июля 2023, 9:14
Кнопка «Проблема вирішена» — це не статус заявки, а опція, яку вам пропонується натиснути, але тільки після того, як питання буде вирішене банком. На даний час ваша заявка у статусі відкритої.
SergeyNina
SergeyNina
28 июля 2023, 1:24
Полезный комментарий
28 июля 2023, 9:43
По каждой операции есть код. И твои писари в военной части указали неправильный код самой операции. и понадеялись на то что если в комментарии к платежу напишут что это комиссию банк не возьмет. Только писари забыли что не человек разносит платежи а машина. А машине все равно кто ты…
гении че)
30 июля 2023, 8:51
Для того, аби виправляти такі ситуації і є служба підтримки банку, але вона працює не задля клієнта, а для того, аби клієнта пограбувати.
30 июля 2023, 16:02
В этом случае виноваты полностью писари военной части. Банку тут все равно. Все проценты выбивай из военной части… ах да ты ж ничего не выбьешь. Тебе в казарамах ночную сделают И остаеться только банк
30 июля 2023, 16:07
Таких на контракті люблять. З тупими просто в армії керувати, бо це барани які нічого не розуміють і не знають. Їм кажуть що він ідіот, та він всім доказує з честь що він ідіот. Мені цікаво, а ким автор і де працював до цього в цивільному житті?
31 июля 2023, 7:15
У цьому житті я ніколи не знав, що таке цивільне життя, і жодного дня ніде не працював. Так зрозуміло. П щодо розумових здібностей, то це питання досить спірне. Бовдури, які жодного відношення до нарахувань військовим не мають не зможуть переконати мене, що вони на цьому щось розуміють
30 июля 2023, 7:40
Ну тоді поліція буде розбиратись з тими, хто здійснив крадіжку коштів і НБУ, адже статті хоч і адміністративні, але вони є. І час в мене займатись цією справою є. Я краще ці гроші перекладу на ЗСУ, ніж подарую їх банку.
30 июля 2023, 8:12
А банк до чого тут? Вам ото напевно краще і залишитися далі в армії, бо з вашими розумовими здібностями краще не виходити в люди
30 июля 2023, 8:49
Мабуть до того, що після того, як я отримаю свою заробітну плату і мене пограбують по дорозі додому, то я не піду писати заяву на військову частину, а буду писати заяву на тих, хто пограбував мене по дорозі. Так зрозуміло? Військова частина чітко у коментарях до платежу зазначила, що це грошове забезпечення, скільки разів це повторити?
30 июля 2023, 16:04
Вам зарплату оплатить частина, а не БАНК. Частина не правильно зробила виплату то *** ВОНА повинна то виправляти, яким боком *** банк причетний до цього? Та що банк повинен виправляти? Фін служба проїхалась, то нехай краще працюють там, а не сидять форму протирають, ви забули що їм також зарплату платять там? Нехай виконують свої обовʼязки
31 июля 2023, 7:20
Спробую пояснити простіше… Грошове забезпечення військовослужбовців складається не тільки з зарплатні. Можуть бути різні виплати, наприклад компенсація за невикористану відпустку, чи за не отримане харчування, та сама премія за участь у БД, це не зарплата, вона не зараховується при обрахуванні пенсії. Але всі ці виплати проводяться на картку яка позначена у банку як зарплатна, і ніколи ніхто з мене ніякої комісії не списував. У банку є відмітки у яких військових частинах я отримував грошове забезпечення, крапка. Все, що я отримую від цих військових частин, то є моє грошове забезпечення. Забув ще гроші за відрядження, компенсації за речове майно, та багато чого може бути. Для того, аби це зрозуміти треба відірвати дупу від дивану і сходити у військомат, послужити трохи, тоді все зрозумієш.
2 августа 2023, 10:15
Питання вирішено, кошти повернуто.

Главная / Банки Украины 🏦 / Приватбанк 💰 / Отзывы о Приватбанке 📝 / ПриватБанк краде грошове забезпечення у військових